Základné topánky
Instagram/deichmann.sk, Instagram/jessyss.cesko

Béžové lodičky  

Namiesto lodičiek to môžu byť pokojne aj iné béžové topánky na podpätku. Je to “must have” v ženskom šatníku. Hodia sa k akémukoľvek outfitu niekedy oveľa viac ako čierna klasika a vizuálne predlžujú nohy. Snáď si si ich už zaobstarala a ak nie, tak to tak urob čo najrýchlejšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa casnabotycz (@casnabotycz)

Klasické mokasíny  

Univerzálne topánky, ktoré môžeš nosiť s čímkoľvek okrem tzv. “kapsáčov”, čo sú nohavice športového typu, ktoré majú na sebe vrecká.  Najlepšie však vyzerajú v kombinácii s vysokými bielymi ponožkami – je to “preppy” štýl. Ten nás tak skoro neopustí, takže si ho čo najviac uži!  

Vysoké čižmy  

Každá žena sa cíti dobre vo vysokých čižmách. Ozvláštnia aj jednoduchý outfit a pridajú mu istý šarm. Pri výbere vysokých čižiem dávaj pozor hlavne na jednoduchosť ich zapínania. Nech to je naozaj čo najviac jednoduché (len zips alebo vôbec nič). Pretože viazať každé ráno tisíc šnúrok ťa prestane baviť už o týždeň.

No čo, potrebuješ ešte doplniť nejaké topánky do zbierky alebo je tvoj základný šatník kompletný? Inak, myslíš, že dokážeš správne priradiť názov topánky k fotke? Otestuj sa v tomto kvíze, aby si si bola istejšia. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista