Instagram/simplysoles/lojafaella/ferwer.cz

Zima pomaly, ale isto končí a jar nám taktiež čoskoro zaklope na dvere. Samozrejme, s jej príchodom nie hneď „balíme“ zimné kúsky nášho oblečenia do krabíc. Čo je však isté, že tie jarné si zadovažujeme častokrát vopred.

Sme predsa ženy a každá z nás chce byť v každom ročnom období štýlová. A nebude tomu inak ani tentokrát. Na internete sa objavuje čoraz viac krásnych, jarných a farebných outfitov, čo je znakom toho, že nadchádzajúca sezóna bude pestrá.

Dnes sa však nezameriame na oblečenie, ale na tie kúsky, za ktoré vymieňame po dlhej zime naše čižmy. Rady ťa dnes inšpirujeme rôznymi typmi mokasín či espadriliek, ktoré si môžeš s prichádzajúcim obdobím jari vyhliadnuť a zadovážiť aj ty.

Pre ktoré sa rozhodneš?

Klasické espadrilky

Azda niet tej, ktorá by ich doma nemala. Sú štýlové a pohodlné. Navyše sa hodia ako k nohaviciam, tak aj k sukni či šatám. Je len na tebe, pre ktoré kúsky sa rozhodneš. Aj tento rok si môžeš vyberať z rôznych variácií a farebných kombinácií. Na výber je ich neskutočne veľké množstvo a každé jedny, pre ktoré sa rozhodneš, tvoju nohu len skrášlia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista