Článok vznikol v spolupráci s CCC.

Zimu pomaly strieda veselá jar s teplými dlhými dňami, ktoré každému chýbali. Okrem výmeny hrubého zimného oblečenia nesmieme zabudnúť ani na ľahšie topánky. 

Lodičky sú samozrejme nesmrteľná klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Ešte nedávno však tieto topánky patrili do to­pán­kov­ní­kov ľudí, ktorí dávali prednosť uhladenej elegancií. Dnes si však nájdu miesto u každej z nás. Zvo­liť ich môžeš nielen k dobrému kostýmu či šatám, no aj s obyčajnými džínsami vytvoria neodolateľný look. Ak si mi­ni­ma­lis­tka a ne­cí­tiš sa dobre v sýtych farbách, rozhodne zvoľ lodičky v čiernej, bielej alebo béžovej farbe. Ak však rada expe­ri­men­tu­ješ, na siahni po zvodných červených, modrých alebo dokonca menej tradičných farbách. V predajniach CCC nájdeš napríklad aj zaujímavé dvojfarebné lodičky, v ktorých zažiariš.

zdroj: Odzadu

Medzi aktuálne hity sezóny patria tiež espadrilky, ktoré môžeme považovať za univerzálny kúsok, ktorý je opäť trendy! Je pred nami pomerne teplá jar, a preto by bola škoda nevytiahnuť pohodlné, no dobre vyzerajúce espadrilky, v ktorých zažiariš, no udržíš si aj svoju komfortnú zónu. Nájdeš ich v rôznych prevedeniach, ktoré by bola škoda nevyskúšať.

zdroj: Odzadu

Vďaka členkovým topánkam s otvorenou špičkou tvoj outfit ožije. Ich elegantnosť a zvodnosť odzbrojí každého muža a nezáleží na tom, či k nim máš práve šaty alebo rifle. Neboj sa ani ich vyššieho opätku. Tým, že je hrubší zvládne každý terén a ty vďaka nemu ani nepocítiš, že si o 8 centimetrov vyššia.

zdroj: Odzadu

Nikto z teba nespustí oči! Ružové, modré, zelené či žlté? Budeš chcieť každé. Farebné sandálky oživia tvoj outfit a tebe dodajú poriadnu dávku ženskosti a sebavedomia. Sú veselé, hravé a využiješ ich pomaly na každú príležitosť. Od práce až po letnú párty. Neboj sa ich kombinovať so sukňou, šatami či džínsami. Ich tvar ti sadne ku každému outfitu.

zdroj: Odzadu

Praktickosť a užitočnosť charakterizuje asi väčšinu tenisiek. O ich pohodlnosti ti snáď ani nemusím hovoriť a to, že ich potrebuje v šatníku každá z nás, asi tiež. Je jedno, či je jar alebo leto, tenisky sú vždy tou bezpečnou voľbou, ktorou nič nepokazíš. V CCC predajniach nájdeš skutočne široký výber farieb, vzorov a tvarov, ktoré pridajú tvojmu outfitu šmrnc.
zdroj: Odzadu
Tak čo, pripravená na jarné nákupy?
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.