Najkrajší herci na Netflixe
cillianmurphyofficiall, Instagram/miguel.g.herran, Instagram/iammichelemorroneofficial

Netflix patrí k najpopulárnejším streamovacím platformám. Predplatený ho nemá iba hŕstka ľudí a medzi obľúbencov tejto platformy určite patríš aj ty. A vieš teda aj to, že existuje ešte jeden dôvod, prečo si ten seriál či film pustíš. Je to jednoduché. My ženy sa predsa tiež milujeme pozerať na krásnych odvážnych hercov. Pastvou pre naše oči je najmä to, keď sa vyzlečú minimálne do pol pása. Toto sú najkrajší herci na Netflixe.

Michele Morrone

Samozrejme, že náš rebríček musí začať neodolateľným charizmatickým Massimom z filmu 365 dní. Čím by bola Laura bez svojej spriaznenej duše? A ak sa ti nepáči film, určite si si ho pustila iba kvôli tomu, aby si sa mohla pozerať na Michele s dokonalým vzhľadom a telom.

Brandon Flynn

Seriálový Justin Foley si na Netflixe svoju chvíľku už prežil a ty si už možno ani nepamätáš o koho ide. Musíš si ale spomenúť na 13 dôvodov prečo a hercove stvárnenie futbalistu s dokonalým úsmevom.

Cilian Murphy

Pokračovanie seriálu Peaky Blinders nás pred niekoľkými dňami potešilo hádam najviac zo všetkého. Zvodný mafián Thomas Shelby pomotal hlavu nejednej Angličanke. A určite si sa doňho platonicky zamilovala aj ty. Hoci nepatrí medzi žiadnych krásavcov, no vyžaruje z neho neskutočná charizma, ktorej sa dá odolať len veľmi ťažko.

Gavin Leatherwood

Neodolateľný zlý chlapec Nick zo seriálu o čarodejnici Sabrine bol okrem toho aj múdry a to sa v dnešnej dobe často nevidí. Práve preto sme sa doňho platonicky zaľúbili už pri prvom pohľade. A aby toho nebolo málo, ešte k tomu mal aj dokonale vysekanú postavu.

Luke Cook

V Sabrine toho bolo viac. Tvorcovia seriálu sa zhodli, že do rolí obsadia krásnych chlapov, ktorí očaria každú diváčku. A určite si príbehy čarodejníkov pozerala aj kvôli dokonalému Luciferovi, ktorý má na to, aby pomútil hlavu každej žene.

Penn Badgley

Joe s neuveriteľného seriálu Ty je ikonou takmer celého Netflixu. V súčasnosti existuje iba málo ľudí, ktorí nepoznajú Pena Badgleyho. A dôvodom je práve rola psychopata, ktorú stvárnil bravúrne. A akýmsi zvráteným spôsobom ťa určite priťahoval a blúdil v tvojich snoch.

Rudy Pankow

A aj Outer Banks si určite pozerala kvôli hercom. Krásou z nich vynikal najmä blondiak JJ, ktorého hral Rudy Pankow. Jeho mladistvý nevinný vzhľad určite očaril aj teba a chladnou ťa nenechalo ani jeho vypracované telo či jamky v lícach.

Regé-Jean Page

No a Simon z Bridgertonu opantal každú ženu na planéte. Nemusia sa ti páčiť chalani s tmavšou pokožkou, no určite si sa doňho zamilovala aj ty a ticho si závidela nevinnej Daphne.

Miguel Herrán

Aj seriál Money Heist očaril celý svet. A išlo najmä o Ria, ktorý si získal srdce každého dievčaťa. Jeho kučeravé vlasy, láskavé srdce, dokonalé telo a rozkošný úsmev určite nenechal chladnou ani teba.

Najkrajší herci na Netflixe tancujú

V seriáli o striptéroch zahviezdil každý jeden chlap. Všetci tam mali dokonalé postavy a aj vzhľad. Ak by si si mala vybrať medzi tými fešákmi, určite by si to nezvládla a radšej by si sa rozhodla pre polygamný život. Bujaré sny si teda mávala zo všetkých španielskych hercov, ktorí v Toy Boy tancovali.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife