Farebné sandále
Instagram/zarainspo2022/sweetladylollipop

Teploty začali byť prudko tropické, slnko svieti a vo vzduchu cítiť blížiace sa leto. S touto náladou vyťahujeme zo šatníka ľahké kúsky, ktoré sú viac farebnejšie, než tomu bolo doteraz. Šaty, sukne, šortky, … ale čo si k nim obuť? Našťastie, počas teplého počasia máme na výber naozaj veľké množstvo topánok. Tenisky, šľapky, ihličky, sandále, espadrilky, balerínky, ale aj rôzne iné trendy, s ktorými prišli návrhári. My sa zameriame práve na farebné sandále.

Sandále musí mať vo svojom topánkovníku každá žena. Dokonale v nich vyniknú nohy, ktorým nebude vďaka otvorenej špičke tak horúco.

Ak zvolíš tie na vyššom podpätku so zapínaním okolo členkov, budeš vyzerať nesmierne žensky a nežne. Ale poznáme aj iné ich modely. Aktuálne letia najmä ostro zrezané a zarovnané špičky namiesto oválnych.

Aj keď sa ti môže zdať, že ide o kúsok, ktorý pôsobí až príliš elegantne, my ťa presvedčíme o tom, že kombinovať sa dajú aj do casual street štýlu. Navyše, ak majú spomínaný podpätok hrubý, bude sa ti v nich chodiť naozaj pohodlne. Čierna či béžová sú už však trochu nuda, a preto by si nemala váhať ani nad pestrejšími farbami. Tie sa najmä na jar a leto nesmierne hodia.

Buď ti budú ladiť k zvyšku outfitu alebo ho práve svojou farebnosťou oživia. Niekedy stačia len topánky na to, aby si vyzerala o čosi viac štýlovo a atraktívne. Inšpiruj sa naším výberom trendy lookov a zistíš, že sa farebné sandále dajú kombinovať naozaj ku všetkému. Ak máš odvahu, siahni po výrazných, takmer až neónových farbách. Ak si skôr za niečo jemnejšie, pastelové tóny pôsobia romanticky.

Farebné sandále a outfity, ktorými sa môžeš inšpirovať

Ak budeš mať na sebe svoj obľúbený letný outfit, napríklad aj so sandálkami, nezabudni sa cvaknúť a na Instagrame daj vedieť odzadu_fashion!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista