Zimné topánky
Instagram/modehaus_rusche/laveeempire

Trendy sa počas akéhokoľvek ročného obdobia neustále menia, no čo je podstatnejšie, rokmi sa vracajú do módy naspäť. Keďže sa nachádzame práve v tom zimnom, zameriame sa na tieto topánky, pretože najchladnejšie dni sú ešte len pred nami. 

Každá z nás staví počas tohtoročného obdobia na rôzne typy. Niektorá preferuje eleganciu, iná zas pohodlnosť a vhodné zateplenie. Ak ešte stále uvažuješ nad tým, aké si na chladné dni zaobstarať, máme pre teba niekoľko inšpirácií. Topánky sa predsa nekupujú len na jednu sezónu, ale vhodnou starostlivosťou vedia poslúžiť aj niekoľko ďalších rokov.

Tieto topánky sú hitom sezóny

Na ktorý kúsok stavíš túto zimu ty? Inšpiruj sa pritom aj outfitmi najštýlovejších Sloveniek.

Workery

Obľúbený kúsok s mohutnými podrážkami je hitom tejto zimy. Ak nad nimi ešte stále premýšľaš, neváhaj a smelo si ich pridaj na zoznam. Či už stavíš na nižšie alebo vyššie v podobe čižiem, určite túto kúpu neoľutuješ.

Mnohé z nich sú zateplené a vyššia podrážka ti zabezpečí zároveň aj väčší teplotný komfort, nakoľko je vyššie od zeme. Chodí sa v nich navyše výborne a tiež skvelé ukážu na nohách. Kombinovať ich môžeš s akýmkoľvek outfitom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista