Instagram/modehaus_rusche/laveeempire

Trendy sa počas akéhokoľvek ročného obdobia neustále menia, no čo je podstatnejšie, rokmi sa vracajú do módy naspäť. Keďže sa nachádzame práve v tom zimnom, zameriame sa na tieto topánky, pretože najchladnejšie dni sú ešte len pred nami. 

Každá z nás staví počas tohto ročného obdobia na rôzne typy. Niektorá preferuje eleganciu, iná zas pohodlnosť a vhodné zateplenie. Ak ešte stále uvažuješ nad tým, aké si na chladné dni zaobstarať, máme pre teba niekoľko inšpirácií. Topánky sa predsa nekupujú len na jednu sezónu, ale vhodnou starostlivosťou vedia poslúžiť aj niekoľko ďalších rokov.

Na ktorý kúsok stavíš túto zimu ty?

Workery

Obľúbený kúsok s mohutnými podrážkami je hitom tejto zimy. Ak nad nimi ešte stále premýšľaš, neváhaj a smelo si ich pridaj na zoznam. Či už stavíš na nižšie alebo vyššie v podobe čižiem, určite túto kúpu neoľutuješ.

Mnohé z nich sú zateplené a vyššia podrážka ti zabezpečí zároveň aj väčší teplotný komfort, nakoľko je vyššie od zeme. Chodí sa v nich navyše výborne a tiež skvelé ukážu na nohách. Kombinovať ich môžeš s akýmkoľvek outfitom.

Elegantné čižmičky

V prípade, že hľadáš niečo slušnejšie, na výber máš taktiež veľké množstvo – vysoké, nízke, s opätkom alebo bez neho, kožené či semišové. Záleží už len na tebe, pre ktorý typ sa rozhodneš. Tento druh topánok by však nemal chýbať u každej z nás. Nikdy nevieš, na akú príležitosť sa ti zídu a neutrálne typy budú trendy stále. Hodia sa ako k nohaviciam, tak i šatám alebo sukniam.

Kožušinové topánky

Ak hľadáš štýl, pohodlnosť a zároveň ti záleží aj na teplom prevedení obuvi, topánky s kožušinkou ti zabezpečia komfort po všetkých stránkach. Nie je pravda, že nosiť ich môžeš len k rifliam či nohaviciam. Na tvojich nohách krásne vyniknú aj v prípade kombinácie sukne a zaujímavých zimných pančúch. Vyberať môžeš s vyšších i nižších verzií – so šnurovaním, s brmbolcami a rôznymi zaujímavými vzormi.

Športové

Milovníčky tohto typu topánok si prídu na svoje. Predovšetkým tie, ktorý si bez nich zimu nevedia predstaviť. Nízke, teplé a pohodlné vedia byť aj tieto kúsky, ktoré využiješ nielen počas prechádzky alebo pobytu na horách. Štýl dokážu zabezpečiť aj počas bežného dňa. Postačí ich len správne nakombinovať s tvojim outfitom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista