Kožené, látkové, jednofarebné, viacfarebné… existuje neskutočne veľa druhov rôznych topánok a väčšinou mávame problém vybrať si spomedzi nich len jedny. Možno sleduješ trendy a nakupuješ obuv, ktorú môžeme vidieť na každej druhej babe, no ak máš radšej originalitu, si na správnom mieste.

Čo by si povedala na topánky, ktoré len tak na ulici bežne neuvidíš? Prípadne také, ktoré si môžeš dokonca sama navrhnúť podľa svojich predstáv? Originálne kúsky, samozrejme, niečo stoja, no firma Shoe Bakery nemá núdzu o nové objednávky.

Za popularitou tejto značky stojí umelec Chris Champbell, ktorý z topánok vytvára chutne vyzerajúce torty a zákusky. Ak by si si ich chcela objednať, ceny za jeden pár topánok sa pohybujú od 50 do približne 400 dolárov, no ak by si si chcela vytvoriť niečo podľa vlastných predstáv, cena môže ísť prípadne aj vyššie.

Na Instagrame má viac ako 150-tisíc fanúšikov, ktorí jeho diela naozaj obdivujú. Okrem topánok začal vytvárať aj „sladké“ módne doplnky ako kabelky či peňaženky. Páči sa ti jeho tvorba? Odvážila by si sa v takýchto topánkach vyjsť na ulicu?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.