Instagram/olympic_stores, borremansschoenmode

Videla si náš predošlý článok o veľkých fashion trendoch na jar/leto 2021? Tento raz sme si posvietili na topánky, v ktorých budeš túto sezónu určite HOT. Potvrdili to aj portály Who What Wear a Bustle.

Na prvý pohľad vyzerajú niektoré z týchto šiestich topánok pre niekoho zvláštne, no tak to už s tými trendami chodí, no nie? Ak sleduješ módne magazíny a snažíš sa nimi riadiť, smelo do toho. Tu je výber topánok, s ktorými to počas tejto jari a leta určite nepokazíš (práve naopak).

Flatform topánky

Do módy sa opäť vracajú platformy a môžu byť v akejkoľvek podobe. Či už sa rozhodneš pre šľapky alebo sandále, vysokou platformou jednoznačne zaboduješ.

Žabky na opätku

Platformu si dokonca môžeš vybrať aj pre žabky. Flip-flopy na opätku síce nevyzerajú veľmi pohodlne, ale ktovie, možno by si si na to zvykla.

Chunky loafers

Obuv vhodná do mesta, ale aj na prechádzku. Môžeš si vybrať rôzne farby podľa toho, čo sa ti najviac hodí k tvojmu šatníku.

Pastelové sandále

Pastelová farba je tento rok naozaj IN a okrem trendov v líčení či obliekaní zasiahla aj tie topánkové. Musíš však sama uznať, že sandále v takýchto krásnych farbách vyzerajú ozaj dobre.

Strapcové a šnurovacie sandále

Pri sandáloch ešte ostaneme. Počas teplých dní ide o veľmi obľúbený typ obuvi. Dovolené sú všetky strapce a šnurovania.

Baletné baleríny

Baleríny sú veľmi pohodlné, no chlapi ich na nás veľmi neobľubujú. Počas tejto sezóny sa budú musieť zmieriť s tým, že balerínky inšpirované baletkami sa dostali znovu do trendov.

Zdroj: Who What Wear & Bustle 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista