instagram.com/_yes.im.a.girl_

Posledné týždne sa naše životy obrátili úplne naruby. To, čo sme doteraz boli zvyknuté robiť a kam sme často chodievali, sme museli prerušiť a museli sme si zvyknúť, že väčšinu svojho času trávime len doma. Prvé dni si si možno užívala, no časom si zisťovala, že nevieš čo robiť.

Počas karantény sa ľudia rozdelili na viacero typov – tí, čo celé dni čítajú knihy a pozerajú seriály, tí, čo cvičia, na druhej strane tí, čo nič nerobia a celý deň sa len povaľujú, potom takí, čo celé dni trávia v kuchyni a skúšajú nové recepty a napokon tí, čo upratujú a dezinfikujú každý deň celý svoj byt. Do ktorej skupiny patríš ty?

Podľa nás by bolo fajn dodržiavať akúsi rovnováhu a svoje dni si zadeliť tak, aby si zapadla do každej skupiny. Je dôležité si oddýchnuť a využiť voľný čas na aktivity, na ktoré si doteraz nemala čas, ale zároveň by si sa nemala celý deň prejedať a trochu cvičenia by tiež nezaškodilo.

Na Instagrame sme objavili hneď niekoľko výstižných a vtipných ilustrácií, ktoré zachytávajú život v domácej izolácii a určite sa vo väčšine z nich aj ty sama nájdeš.

View this post on Instagram

And repeat 🔁

A post shared by happysaddoodles🍬 (@happysaddoodles) on

View this post on Instagram

I'm not myself when I'm hungry😈😋

A post shared by happysaddoodles🍬 (@happysaddoodles) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife