čo o tebe prezrádza deň, keď si sa narodila

Vieš, v aký deň v týždni si sa narodila? A napadlo ti niekedy, že aj to môže mať vplyv na tvoju osobnosť? Podľa astrológie a tradícií istých kultúr deň v týždni, keď si prišla na svet, má určitý symbolický význam, ktorý odhaľuje isté aspekty tvojej osobnosti. 

Nie iba genetika či prostredie, v ktorom si vyrastala ovplyvňuje to, kým si dnes. Hovorí sa, že veľký dopad na to majú aj hviezdy, ktoré v ten deň žiarili. Pozrime sa na to, čo o tebe prezrádza deň, v ktorý si prišla na svet.

Toto o tebe prezradí deň, v ktorý si sa narodila

Pondelok

Ženy narodené v pondelok sú často veľmi emotívne a starostlivé. Podľa anglickej tradície sú „tváre pondelka“ plné milosrdenstva, citlivé na potreby iných a majú prirodzený rodičovský inštinkt. Ak si sa narodila v tento deň, pravdepodobne sa vyznačuješ empatiou a intuíciou.

Utorok

Osoby narodené v utorok sú veľmi energické a vášnivé. Tento deň ovláda marťanská energia (Mars bol rímsky boh vojny), preto ľudia narodení v utorok majú sklon byť odvážni, rozhodní a vždy sú pripravení čeliť výzvam. Vyznačujú sa dynamickou povahou, ktorá ich ťahá k akcii a dobrodružstvu.

potápanie, adrenalín
zdroj: Pexels/7inchs

Streda

Merkúrom riadená streda je dňom komunikácie a adaptability. Preto ak si sa narodila v stredu, pravdepodobne si veľmi všestranná a intelektuálne vzdelaná. Ľudia, ktorí sa narodili v tento deň, majú talent pre jazyky a písanie. Sú to skvelí rečníci a môžu excelovať v akýchkoľvek činnostiach, ktoré vyžadujú jasné myšlienkové procesy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife