lucy pug instagram

Instagram sa v posledných rokoch stal akýmsi nástrojom na prezentovanie osobnosti. Už to nie je len obyčajná aplikácia, ale aj prostriedok, ktorý odráža náš každodenný život. Aj ty by si chcela mať Instagram ako influencerka? Prinášame ti 8 tipov, ako si oživiť svoj instagramový feed.

Neboj sa farieb

Postovať fotografie v stálom tóne farieb už nie je in. Skús staviť na pestrofarebnosť profilu, a tým ho vlastne aj oživíš. Farba nie je nepriateľ. Experimentuj a nenechaj sa odradiť kontrastom oproti zvyšným fotografiám. Odfoť sa na rozkvitnutej lúke alebo v sýtom oblečení. Týmto spôsobom sa z tvojho profilu vytratí fádnosť.

Experimentuj s úpravami

Hoci má tvoj najnovší smartfón nepochybne dokonalý objektív a vytvára skvelé fotky či „selfies“, skús na potencionálnom príspevku vykonať pár úprav. Pohraj sa v galérii s kontrastom, sýtosťou či farbami. Nielenže na sociálnych sieťach nájdeš mnoho návodov, ba dokonca existujú aj aplikácie, kde ti to pôjde rovnako rýchlo a šikovne. Avšak, pridávanie viacerých efektov môže vyvolať opačný účinok, až dokonca gýč. Aj tu teda platí, že menej je viac.

Inšpiruj sa

Nové technológie a aplikácie nám umožňujú rozmanitejší výber inšpirácií. Aplikácia Pinterest ti pomôže vybrať tebe vyhovujúci štýl fotografií, ktoré môžeš následne napodobniť. Tvoj Instagram tak dostane svieži vzhľad a kadekto ti ho bude závidieť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Syd🧸 (@bookedbysyd_)

Použi šablónu

Šablóny sú momentálne obľúbeným nástrojom na oživenie profilu. Ide o rýchly, vopred pripravený koncept, kde vložíš svoje fotografie. Takéto funkcie sprostredkúva napríklad aplikácia Canva, ktorej väčšina obsahu je zdarma, čo je veľkou výhodou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife