instagram/selenagomez

Málokedy sa stáva, že sa v šoubiznise vytvorí skutočné priateľstvo. Najmä medzi svetovými celebritami, ktoré sú si konkurenciou. To však neplatí pri speváčkach Selene Gomez a Taylor Swift. Úspešné krásky sú veľmi dobrými kamoškami a navzájom sa podporujú.

Ich priateľstvo trvá už roky, stáli pri sebe v dôležitých chvíľach v súkromnom aj pracovnom živote. Mali spoločné nie len koncerty, ale aj priezviská svojich ex-partnerov. Obe totiž ešte v roku 2008 randili s bratmi zo skupiny Jonas Brothers. Častokrát si robili garde aj na odovzdávaní rôznych cien.

Aj na nich však doľahli karanténne opatrenia a tak sa nemôžu stretnúť naživo. Selena preto na svoj instagramový profil vytiahla pár súkromných záberov.

Na nich sú speváčky doma u Swiftovej, prirodzene pekné a v pohodlnom oblečení si užívajú súkromie. Na záberoch nechýba ani jedna z mačiek, ktorá patrí Taylor.

Chýba mi,“ napísala Selena k záberom. „Milujem ťa ako love song,“ reagovala v komentári Taylor, ktorá tak použila frázu podľa názvu pesničky Love You Like a Love Song, ktorú vydala Gomez pred 9 rokmi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News