lucy pug instagram

Momentky

Momentky sú fotografie, ktoré vzniknú náhodou. Bývajú to tie najkrajšie snímky, ktoré vytvoríš. Preto nezabudni pridať do svojho profilu ani tie. Pomedzi tieto zábery ale zverejňuj aj také, ktoré odfotíš a uspokoja oči tvojich followerov. Bývajú to estetické fotky časopisov či dekorácií. Rovnako sa môžeš pochváliť aj svojím outfitom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Agata | coffee & aesthetic (@includinglife)

Použi zaujímavé písmo

„Bio“ ako prvé uvidí každý, kto si rozklikne tvoj profil. Neváhaj ho preto oživiť tiež. Skús si napísať informácie o sebe v krajšom písme, ktoré si sama vyberieš. Ako na to? Stačí, ak do Googlu napíšeš „font generator“ a výsledky vyhľadávania ťa navedú na ďalšie kroky. Jednoducho si skopíruješ font, ktorý si vyberieš a prilepíš do svojej biografie. Človeka, ktorý zablúdi na tvoj Instagram, tak zaujmeš a oživíš si svoj profil.

„Highlights“

Výber tvojich uverejnených stories pomôže tvojim followerom, aby si mohli spätne pozrieť zákulisie tvojho života. Preto ich pekne pomenuj. Ak sa rozhodneš pridať len bodku alebo emoji, bude to vyzerať rovnako sviežo ako nejaký krátky popis. Dôležitý je aj výber vhodných fotiek na prezentáciu jednotlivých „highlights“. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Louise Grandidier (@louisegrdd)

Buď originálna

Ak kopíruješ či napodobňuješ fotografie z aplikácií alebo iných sociálnych sietí, vždy pridaj niečo nové, niečo svoje. Rob to, čo sa páči tebe a nie to, čo ti radia influenceri alebo známe tváre. Buď sama sebou a prenes to aj do svojho Instagramu.

Tak čo, využiješ tieto tipy aj ty? Nezabúdaj, že menej je niekedy viac a prekombinovaný obsah nemusí vždy vyzerať dobre. Existujú aj aplikácie určené na rozvrhnutie tvojich fotiek, a preto siahni aj po tomto spôsobe, ak si nie si istá svojím výberom. Na sociálnych sieťach prezentuješ najmä seba a svoj život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife