Instagram/kittats, Instagram/vean_tattoo

Ak sa rozhoduješ pre nové tetovanie, niekedy si vyberáš len podľa toho, čo sa ti páči a inokedy podľa zmyslu daného obrázku. Pri významoch buď však trochu opatrnejšia. Portál Bright Side zverejnil prekvapivé významy niektorých tetovaní a môžeme povedať, že by si asi nechcela, aby zdobili práve tvoje telo.

Za týmito deviatimi tetovaniami sa skrýva trochu nebezpečná podstata. Na prvý pohľad možno vyzerajú úplne normálne, no opak je pravdou.

Buddha

Ak si necháš vytetovať obraz akéhokoľvek Boha na svoje telo, je to považované za rúhanie. Ak by si si nechala vytetovať Buddhu, v budhistických krajinách sa môžeš dostať aj do rúk polície. Turistov takýmto spôsobom preverujú naozaj často.

Tri bodky

Toto tetovanie je známe po celom svete a znamená „Mi vida loca“ a teda „môj bláznivý život“. Nevypovedá to o tebe nič špecifické, ale zväčša si ho dávajú ľudia, ktorí už niekedy porušili zákon alebo majú iné spojenie so svetom zločinu. Ak sa nechceš dostať do problémov, radšej sa takémuto tetovaniu vyhni.

Slza pod pravým okom

Slza pod pravým okom znamená, že človek niekoho zabil, prípadne sa o to pokúsil. Veľa ľudí si ho dáva vytetovať aj v prípade, ak je jeho láska vo väzení alebo tragicky zahynula. Toto tetovanie ťa však môže dostať aj do problémov, pretože tí, ktorí poznajú jeho pravý význam, si budú myslieť, že si zlá osoba.

Trojlístok

Štvorlístok si mnohí nechávajú vytetovať pre šťastie. Trojlístok má však trochu iný význam. Je znakom, že si súčasťou írskeho zločineckého gangu. Ak by ťa niekto z tohto gangu s takýmto tetovaním uvidel, mohla by si sa dostať do problémov.

Pavučina

Pavučina je označenie pre ľudí, ktorí boli dlhý čas odsúdení a vo väzení. Toto tetovanie tiež používajú ľudia, ktorí bojovali s drogovou závislosťou. Každý kruh v pavučine reprezentuje jeden ťažký rok v živote danej osoby.

Zviera, ktoré vrčí

Lev alebo iný predátor možno značí odvahu, guráž alebo silnú osobnosť. Ak toto zviera vrčí, v zločineckom svete ide o znak toho, že daná osoba inklinuje k násiliu a je pripravená spáchať násilný čin, ktorý nebude ľutovať. Ak premýšľaš nad tetovaním s levom alebo tigrom, radšej si vyber obrázok, na ktorom zviera nevrčí, inak by si sa mohla dostať do problémov.

Ostnatý drôt

Vo svete organizovaného zločinu je tetovanie s ostnatým drôtom určené pre ľudí, ktorí boli odsúdení a strávili čas vo väzení. Každý jeden uzol na drôte predstavuje jeden rok v base.

Vytetovaný prsteň

Vytetované prstene sú obľúbené ako náhrada za zásnubný prsteň či obrúčku. V skutočnosti však vypovedajú o tom, že daný človek bol rešpektovanou osobou vo väzení, ktorá ukázala svoju silu a postavenie.

Kríž na hrudi

Vytetovaný kríž na hrudi ťa môže dostať do problémov napríklad v Rusku. Ide o tetovanie, ktoré si dávajú najhorší a najnebezpečnejší zločinci. S týmto tetovaním by si mohla byť považovaná za klamára, prípadne za niečo horšie.

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty