@jennallard/@roseyjones

Milujem tetovania. Vznikli v tých najkrajších chvíľach nášho života a symbolizujú rôzne úseky z období, ktoré chceme mať zvečnené. Niektorí ľudia ich považujú za niečo škaredé, nechápu, ako môže mať na sebe niekto také niečo. No ja v tom vidím viac. Tetovanie sa stane tvojou súčasťou a je to niečo, čo ťa bude charakterizovať.

Rozhodnutie mať tetovanie je trvalé. Nie je to niečo, čo dáš preč, ak ťa po chvíli prestane baviť.

Rozhodnutie mať tetovanie je tiež veľmi zložité rozhodnutie, pretože musíš dobre rozmýšľať, čo bude o takých 10 až 20 rokov. Keď budeš trochu staršia a tvoje telo bude vyzerať možno inak. Dnes si teda môžeš prečítať o tetovaniach, ktoré vyzerajú dobre, aj keď starneš.

Tetovania, o ktoré sa zo začiatku dobre staráme

Jedným z najväčších ukazovateľov, že tetovanie bude pekné aj po rokoch je to, ako sa oň staráš. Starostlivosť hrá v tomto prípade veľmi dôležitú úlohu.

Tetovania, ktoré sú na miestach, ktoré sa veľmi nešúchajú

Správne zvolené miesto na tetovanie je tiež dôležité. Zóny s príliš častým používaním alebo trením majú sklony k tomu, že ti môže tetovanie po rokoch vyblednúť.

Tetovania, ktoré nebudú vystavené priamemu slnku

Čas strávený na slnku je skvelý, to nepopieram. A  vôbec to neznamená, že s tetovaním nesmieš chodiť na slnko. No je veľmi dôležité pokožku s tetovaním dobre ošetriť predtým, ako ho vystavíš priamym lúčom.

Tetovania, ktoré sú čierne alebo tmavé

Nikdy nič pokazíš čiernym tetovaním. Čierny atrament má dlhšiu životnosť ako ten farebný, a tak ti tetovanie zostane aj po dlhom čase stále pekné. Je jasné, že svetlejšie a jemnejšie farby vyzerajú sympatickejšie, ale majú tendenciu slabnúť.

Tetovania, ktoré sú väčšie

Minimalistické tetovania sú úžasné, pravda. Dobre ukážu na fotkách, všetci ich chceme a všade ich vidíme. No oproti tým väčším, sa týmto menším môže stať, že bude vyzerať úplne inak po viac rokoch. Väčšie tetovanie je v tomto prípade lepšia voľba.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife