Súčasťou každého outfitu, alebo tiež veľkým prejavom ženskosti, upravenosti a starostlivosti ženy o samú seba, sú jej upravené nechty.

        Nemusia byť veľmi vymaľované alebo pútavé, stačí ak sú prirodzene upravené a to vypovedá o mnohom. Divila by si sa, koľko ľudí a koľko mužov si tvoje pazúriky všíma a to častokrát aj necielene. Existuje mnoho spôsobov, ako si ženy upravujú svoje nechty a manikúra ženy tak často vypovedá o tom, ako veľmi si dáš záležať na vzhľade svojich rúk. Keďže sa ale každej z nás páči niečo iné, existujú rôzne typy manikúr, akými si ženy zdobia svoje nechty. Ja ti v tomto článku prinášam trendovú inšpiráciu na leto 2017 .

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

: MEDIUM STILETTO : I'm still at Semarang until 30th March. Book it now for nail appointment. All handpainted using Vetro Gel Japan Appointment only! – Text me for menu and price – Line : vionaparamita – Whatsapp : +6287851960441 #popcoatnails

A post shared by ILLUSTRATED NAIL ART (@popcoat) on

 

First look: Nail art by @ladyfancynails coming soon to @chillhousenyc. 💅🏼

A post shared by @chillhouse on

Cherries and checks for @yassstina

A post shared by Alicia Torello (@aliciatnails) on

Stitches for @yassstina

A post shared by Alicia Torello (@aliciatnails) on

         Verím, že ťa minimálne jeden z týchto obrázkov inšpiroval. Lakovanie nechtov sa stalo naozaj umením a toto umenie môžeme poňať každá úplne inak, podľa toho, čo máme rady a čo sa nám páči. Je ale potrebné zmieniť, že každá žena, ktorá sa o svoje nechty raz za čas stará (nemusí ich mať ani nalakované), dáva svetu najavo, že sa má rada.