Žena v tielku na lúke
Unsplash/Autri Taheri

Mnohé považujú leto za obľúbené ročné obdobie, no niektoré ženy ho majú rady o niečo menej. Hovoríme hlavne o tých, ktoré majú trochu väčšie nohy. Šúchajú sa ti stehná počas leta a si z toho otrávená? Máme pre teba 3 tipy, ktoré ťa môžu zachrániť pred týmito nepríjemnými bolesťami.

Už si nebudeš musieť obliekať dlhé nohavice alebo sa vyhýbať sukniam a šatám, len preto, že sa ti trú o seba stehná. Aj ty si budeš môcť užiť leto plnými dúškami bez toho, aby si sa musela strachovať o to, čo na seba.

Ponatieraj sa

Základom je, že tvoje stehná nesmú ostať suché. Práve vtedy sa budú o seba bolestivo trieť. Pomôcť ti môže tuhý deodorant, sprejový deodorant, detský púder, krém, lak na vlasy alebo akýkoľvek iný kozmetický produkt. Niektoré ženy si dávajú aj lubrikačný gél.

Tým, že si niečím natrieš stehná, zabrániš tomu, aby ťa trenie bolelo, alebo aby sa ti vytvorili nepríjemné červené fľaky.

Bandaletky alebo pásy

Na trhu existujú aj bandaletky. Ide o látkové alebo čipkové pásy, ktoré si natiahneš na stehná. Skryješ ich pod akékoľvek šaty alebo sukňu. Niektoré modely sú tak elegantné, že vyzerajú ako samostatný kúsok outfitu.

Biker shorts

Ak máš dlhšie šaty, okrem pásov môžeš siahnuť aj po biker shorts. Ide o kraťasy, ktoré zabránia šúchaniu a môžeš si ich obliecť k čomukoľvek. Dokonca si ich nemusíš dať len pod nejaké oblečenie, ale aj ako plnohodnotné nohavice.

Šúchajú sa ti o seba stehná? Po týchto trikoch už nebudú. A ak sa to predsa len stane, prvou pomocou ti môže byť detský krém Sudocrem na zapareniny či púder. Po ňom sa ti koža zahojí naozaj rýchlo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife