Rachellkka

Influencerka Ráchel Karnižová, ktorú na Instagrame môžeš poznať pod menom Rachellkka, bola v stories opäť veľmi úprimná. Okrem iného fanúšikom prezradila, že v budúcnosti chce podstúpiť ďalšiu operáciu pŕs. A dokonca priznala, že sa jej Tomyho mama vyhrážala.

Rachellkka je známa tým, že je k svojim fanúšikom veľmi úprimná. Pred dvoma mesiacmi sa priznala, že ju jej bývalý partner, raper a moderátor Tomy Kotty brutálne zbil.

Pred pár dňami sa už druhýkrát odviazala v podcaste SNAMI, ktorý moderuje Oski Barami a Svetozár Nehéz. Prehovorila tam o svojom pestrom sexuálnom živote a zaspomínala si na svojho ex.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Taguj #dneslubim (@dnes_lubim)

Jeho mama sa jej vraj vyhrážala

Práve pred pár hodinami dala fanúšikom na Instagrame príležitosť pýtať sa jej otázky. A samozrejme, že sa nevyhla nejakým, ktoré smerovali na jej posledný vzťah. Priznala, že na Tomyho z času na čas myslí a po prevalení drsného rozchodu sa jej dokonca vyhrážala moderátorova mama.

Expartner si to vraj nedovolil, no manipuloval ju, čo pre Ráchel bolo ešte horšie. „Odpustila som mu a preto sa to stalo znova. Vyhrážala sa mi len jeho mama, keď som dala prvé storky, že sa idem k niečomu vyjadriť. Písala mi so slovami, že: ,Nemyslíš si, že si ho zlikvidovala už dosť?‘ a ,Veď ti už dal pokoj‘,“ napísala do stories na Instagrame.

Rachellkka túži po väčších prsiach

Rachellkka sa netají tým, že si na sebe čo-to už nechala vylepšiť. Podstúpila operáciu uší, ktoré jej predtým odstávali, prednedávnom bola na operácií očí a dala si zväčšiť aj prsia. Aj napriek tomu ich ale túži mať ešte väčšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

„Dala som si 275 ml a teraz by som si dala 450 ml. Akože, páčia sa mi moje prsia. Fakt vyzerajú úplne prirodzene. Hodia sa mi k mojej postave, ale proste, mne sa páčia aj veľké prsia a skôr taká postava, že veľký zadok, veľké prsia. Zadok mám, ale tie prsia o pár rokov doladíme,“ priznala.

Zdroj: Instagram/rachellkka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News