zaujímavé outfity
instagram/emilyshak instagram/charlaine.crls

Niektoré outfity potrebujú oživiť farbou, niektoré kúsky potrebujú upraviť alebo prešiť, niektoré doplnky potrebujú doplniť inými, a týchto 5 vecí v móde potrebuje odvahu. Aj napriek tomu, že každá sme iná a preferujeme iné oblečenie, tieto kúsky by ti nemali chýbať v šatníku, ak si naozaj odvážna módna maniačka.

Aj napriek tomu, že občas to teraz vyzerá skôr ako jarné počasie, tráva zelenie, teploty pomaly stúpajú k desiatim stupňom, na druhý deň je všetko inak a krajinu za noc pokryje biely sneh. Zima sa očividne nechystá odísť a preto neodkladaj svoje zimné kúsky. Zimná móda je všestranná a najkrajšie na nej je to, že kúsky môžeš vrstviť, môžeš využívať farby takmer celej palety, a hlavne, oživiť pochmúrne dni.

Zaujímavé outfity sa dajú vytvoriť v každom ročnom období. Stačí nápad, kreatívna chvíľa a dávka odvahy obliecť si takéto veci aj do slovenských ulíc. Toto sú zaujímavé outfity, na ktoré ju potrebuješ, avšak, ak ich zvolíš, zaručene budeš neprehliadnuteľná módna ikona.

1. Farebné kombinácie

Farby, farby, farby. Veľa z nás inklinuje skôr k čiernej, sivej, hnedej, či béžovej. Neutrálne farby sa stali útočiskom pred očami okoloidúcich ľudí. V šatníkoch nám chýbajú výrazne farby, a aj keď už máme aspoň jednu, kombinujeme ju neutrálne. Poďme oživiť naše ulice.

Buď odvážna a skombinuj výrazné farby spolu. Zažiar a oživ túto pochmúrnu dobu, aj toto pochmúrne obdobie, kedy človek nevie, či je zima, jar alebo jeseň. Viac farby a viac úsmevu potrebujú nielen naše outfity, ale aj naše ulice.

farebné outfity
zdroj: instagram/adelyakaspanova instagram/emilyshak

2. Šortky či sukňa v zime

Každá z nás už niekedy neodhadla počasie a do dažďa zobrala plátenky alebo hrubý sveter v lete. Šortky, alebo aj kraťasy, ako im hovoríme, by sa v zime nosiť nemali. Naše staré mamy by nad nami zalomili rukami. Móda je však móda, a ak zvolíš teplé kúsky, vysoké čižmy a poriadne silonky či pančuchy, zima ti zaručene nebude. V poslednej dobe sú veľmi moderné kožené kraťasy, či čierna sukňa v kombinácii s vysokými čižmami, svetrom a kabátom.

Aj napriek tomu, že možno nerada riskuješ, v tomto outfite nebudeš svietiť, ak zvolíš zemité farby. Na druhej strane vyniknú tvoje nohy a budú pôsobiť naozaj neodolateľne. Nezabudni však na hrubé pančuchy alebo legíny v pleťovej farbe.

kraťasy a sukňa
zdroj: instagram/audreyafs

3. Kožušina

V minulom článku sme ti radi ako nosiť kožušinové kabáty, s čím a ako ich kombinovať. Kožušinové kabáty avšak tiež potrebujú určitú dávku odvahy. Vyzerá však priam luxusne, zahrejú a doplnia aj tvoj najobyčajnejší outfit. Zabudni tak na obyčajné bundy a siahni po tomto extravagantnom a zároveň trendy kúsku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista