Outfity
Instagram/marietrna/audreyafs

Vyzerá to tak, že zima nás ešte nemieni opustiť. Či už udrie v našich končinách alebo sa chystáš niekam, kde ti obyčajná bunda nestačí, určite ti padne vhod nejaká inšpirácia. Skvelým kúskom sú totiž kožušinové kabáty, ktoré vyzerajú veľmi trendy. Ženy sa ich však stále boja nosiť. Majú strach, že v nich vyzerajú príliš mohutne alebo ich nedokážu skombinovať tak, aby to nebolo prehnané.

Nie, nie je to kúsok pre naše babičky, aj keď, možno práve v šatníku tej tvojej, sa podobný poklad nachádza. Ten, kto si to môže dovoliť (finančne aj z hľadiska (ne)etického), volí pravé kožuchy. My však dávame palce ich umelým napodobeninám, pri ktorých nie je ublížené žiadnemu zvieratku.

Ak takýto kabát vlastníš alebo po ňom pokukuješ, možno ti príde vhod pár tipov na jeho nosenie. V prvom rade, zabudni na to, že ti pridáva na objeme – vyzerá luxusne a rozhodne v dave nezapadneš. Keď na to nemáš, tak po ňom ani nesiahaj.

Ako nosiť kožušinové kabáty
zdroj: Instagram/pernilleteisbaek/vitaliia

Kožušinové kabáty elegantne aj športovo

Aj keď sa častokrát spájajú práve s elegantnou módou, tento svet je o tom, že sa v ňom môžeš vyhrať. Takže nielen ku koženým čižmám, ale pokojne aj k športovým „snehuliam“. Ak máš kabát dlhý, potom ho nechaj vyniknúť a zvyšok zvoľ v neutrálnych farbách bez výrazných detailov.

Tieto kúsky sa však dajú zohnať aj v krátkom prevedení, ktorý je momentálne hitom. Pri ňom už môžeš experimentovať aj so zvyškom, pretože nepútajú pozornosť celej postavy.

Ako nosiť kožušinové kabáty
zdroj: Instagram/cvseev/vitaliia

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista