Zostaň slobodná, kým nenájdeš niekoho, kto ťa rozosmeje tak, až ťa bude bolieť brucho. Niekoho, kto vylieči tvoje rany z minulosti, aj keď ich nespôsobil. Toho, kto ti ukáže, že láska nie je zmätku ani bolesti.

Ostaň single kým nenájdeš osobu, pri ktorej budeš cítiť istotu. Nie len dôveru v neho, ale i vo váš vzťah. Nájdi toho, kto ti zavolá, ak povie, že to spraví. A vždy odpíše späť. On sa objaví, ver mi.

Bude ťa rešpektovať a starať sa o teba lepšie ako ktokoľvek iný. Bude v teba veriť. Vďaka nemu budeš v noci lepšie spať, pretože bude ležať vedľa teba. Bude ti chýbať skôr, ako sa stihnete rozlúčiť.

Neboj sa počkať na osobu, ktorá sa nebude báť prejaviť svoje city k tebe. Nie len, že ťa predstaví svojej rodine, ale budeš sa cítiť ako ich člen. Počkaj na osobu, ktorá bude presne vedieť, ako ti zlepšiť zlý deň.

View this post on Instagram

Vacation with babe😍 @tonyreds @regisnaggp 😍

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

V jeho prítomnosti sa budeš cítiť ako niečo viac. Zmení ti pohľad na to, čo si myslela, že je láska. Uistí ťa, že ťa chce mať vo svojej budúcnosti. Ty sa pozrieš do jeho očí a budeš sa tam vidieť aj o 50 rokov.

Občas budete medzi sebou bojovať, no nikdy neprestanete bojovať jeden za druhého. Ostaň single, kým nenájdeš niekoho, kto ťa spraví lepšou osobou. Spraví ťa šťastnejšou, než si vieš predstaviť.

Zostaň single, kým nenájdeš svojho najlepšieho priateľa. Svoju lepšiu polovičku. Svoju dušu.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.