Photo by Pavel Chusovitin on Unsplash.com

Rozchody sú ťažké, ale naozaj ťažké je byť s niekým, s kým si nerozumieš. Keď vidíš, ako sa s osobou, s ktorou si zažívala radostné chvíle, nevieš porozprávať. Vieš, že sa vaše cesty po čase rozdelia, no nechceš to urobiť. Niektoré znamenia sa však nebudú dlho trápiť, dajú sebe (aj partnerovi) šancu nájsť niekoho, kto bude pre nich spriaznená duša.

Tieto znamenia zažijú najťažší rozchod na Nový rok:

Býk

Aj keď tvoj vzťah vyzeral najprv perfektne, postupne zisťuješ, že to nebolo pre teba to pravé. Vždy je lepšie, keď si šťastná single, akoby si mala byť nešťastne zadaná. Zamysli sa nad tým ešte pred Novým rokom, aby si mohla vstúpiť do roku 2020 s tým, že sa už netrápiš pre niekoho, kto sa o teba nezaujímal.

 

Kozorožec

Ak uvažuješ nad rozchodom, pretože ti to tvoje srdce našepkáva, sprav to teraz. Si v tom najlepšom období, pretože máš okolo seba veľa ľudí, ktorí ťa podporia, keby si bola zrútená. Len sa neboj, aj keď to bol pre teba dlhý vzťah, prežiješ to. Začiatok roka pre teba možno nebude vysnívaný, no o to viac sa budeš cítiť slobodne.

Škorpión

V tomto mesiaci by si si mala ujasniť, čo pre teba znamená tvoj partner a ako by si chcela posunúť váš vzťah. Ak neuvidíš žiadne východisko, zistíš, že plán B (rozchod) je lepší, než to ťahať ďalej. Občas sa aj tak vo vzťahu cítiš, že si pre svojho partnera komplikovanejšia, než by si on sám predstavoval. Potrebuješ k sebe niekoho, kto by ťa dokonale pochopil a dopĺňal myšlienky.

Rak

Aj keď si myslíš, že tvoj vzťah je v poriadku, druhá strana to môže vnímať inak. Tvoj partner sa necíti už dlhšie spokojne a ty nevieš, ako by si mu urobila radosť. Keď príde rozchod, zachovaj si chladnú hlavu. Nemala by si reagovať prehnane, pretože potom ti na vzťah zostanú nepekné spomienky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating