Martin a Laura

Prvá séria česko-slovenskej reality šou Love Island skončila iba pred niekoľkými mesiacmi, no odvtedy sa toho už stihlo udiať veľa. Výherci si so sebou domov odniesli neuveriteľný balík peňazí a teraz sa tešia z ďalších spoločných životných okamihov. Laura a Martin z Love Island teraz ale skončili v nemocnici a na Instagrame prezradili, čo sa stalo.

Láska na život a na smrť

Slovenka Laura Chrebetová a Čech Martin Kulhánek si spolu naozaj sadli. V reality šou sa do seba zamilovali natoľko, že pár tvoria aj po jej skončení. Hoci by si si myslela, že na svadbu a spoločné bývanie po takomto krátkom čase ešte nie je čas, mýlila by si sa. Všetky tieto životné míľniky už má párik za sebou.

Laura Chrebetová a Martin Kulhánek
zdroj: Instagram/kulhanekmartin

Pred niekoľkými týždňami sme ti písali o tom, že párik sa zasnúbil a začal spolu bývať. Šťastné obdobie ale vystriedali chvíle smoly. Laura a Martin z Love Island totiž spolu skončili v nemocnici.

Laura a Martin z Love Island skončili v nemocnici

Predvčerom sa na Instagrame známeho súťažiaceho z reality šou objavili desivé príbehy. Odfotil sa tam so snúbenicou. To by ale nebolo nič zvláštne, keďže ich sociálne siete sú plné zaľúbených fotiek. Išlo ale o fotku z nemocnice.

Martin a Laura
zdroj: Instagram/kulhanekmartin

Piatkový večer teda pre nich vôbec neskončil dobre. Namiesto večernej romantiky známa blondínka musela podstúpiť operáciu slepého čreva.

„Dnešná noc bola dlhá. Ale slepák je preč, Laurinka v poriadku, tak teraz už len odpočívať a čoskoro budeme zase fit,“ napísal Martin do svojho príbehu na Instagrame.

Laura a Martin z Love Island
zdroj: Instagram/kulhanekmartin

Na fotke, kde je Laura na vozíčku, to ale nevyzerá tak, žeby ju niečo bolelo. Usmieva sa, no určite preto, že už je v bezpečných rukách lekárov. Všetko aj našťastie skončilo dobre a zamilovaná dvojica už len čaká, kedy sa blondínka vráti domov. Martinovi totiž už veľmi chýba.

Laura a Martin
zdroj: Instagram/kulhanekmartin

Zdroj: Instagram/kulhanekmartin

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News