Laura Chrebetová a Martin Kulhánek
Instagram/chrebetova/kulhanekmartin

Laura zo šou Love Island zmenila imidž, s čím sa pochválila na svojom Instagrame. Už asi nikto z nás nerátal, že ju ešte niekedy uvidíme takto. 

Lauru Chrebetovú si fanúšikovia obľúbili ako účinkujúcu vôbec prvej série šou Love Island Česko & Slovensko. Spolu s Martinom Kulhánkom celú súťaž aj vyhrali a o dva roky neskôr už sú z nich dokonca manželia.

Laura sa možno aj tebe zapísala do povedomia ako dlhovlasá blondínka. Počas vysielania šou Love Island 2 sa povrávalo, že sa na ňu podobá Denisa Valová, ktorá spolu s Kryštofom Novákom vyhrala zase druhú sériu. A veru, že tejto šou o láske vládnu blondínky. Tento rok totiž opäť vyhrala plavovláska – modelka Majka. A aby toho nebolo málo, aj jej partner Chris je blondiak.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Laura z Love Islandu zmenila farbu vlasov

Výherkyňa prvej série šou Love Island však túto tradíciu na chvíľu prerušila. Nečakane sa z nej totiž stala krátkovlasá brunetka. Fanúšikovia s tým však neboli stotožnení a Laure písali, že kvôli tomuto novému účesu vyzerá staršie. Ona s ním však bola spokojná a priznala, že si túto zmenu obľúbila a bolo to jedno z jej najlepších rozhodnutí.

Teraz sa však opäť vrátila k svojej pôvodnej farbe. Fanúšikov v stories na Instagrame včera prekvapila záberom od kaderníka. Neskôr zverejnila fotku, kde už má prefarbené vlasy. Vrátila sa k svojmu pôvodnému imidžu a znovu je z nej blondínka. A fanúšikov tým rozhodne potešila.

„Milujem blond na tebe. To si proste ty!“ napísala Laure jedna z fanúšičiek pod príspevok, kde ale veľmi nejde o vlasy. Kráska sa svojich followerov pýtala, či sa im páči špecifický strih topánok na zimu.

„Ja si nemôžem pomôcť, ale tá blond na tebe … To si proste ty, podľa mňa, aj keď aj hnedé vlasy ti veľmi idú,“ zhodnotila ďalšia fanúšička. „Mne teda skôr brunet. V blond mi príde trochu tuctová,“ myslí si zase iná. „Blond je proste blond. Top,“ pridala sa ešte jedna. „Tie vlasy milujem. Mega ti to sekne,“ pochválila Lauru fanúšička.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Zdroj: Instagram/chrebetova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News