Pred slnečnými lúčmi by si mala chrániť aj svoje vlasy, nielen pokožku a tvár. V minulom článku si sa mohla dočítať o tom, ako sa nespáliť na slnku, ale pekne sa do hneda opáliť. Teraz sa môžeš pozrieť na najlepšie účesy na leto, ktoré sú práve do teplých dní ako stvorené.

Vďaka nim nebudú tvoje vlasy trpieť, nebudeš sa tak veľmi potiť a výhodou je, že si ponechajú svoj tvar celý deň. Nemusíš sa teda báť, že by si poobede nevyzerala príťažlivo.

Počas leta by si to nemala preháňať s umývaním vlasov. Úplne postačí, aby si si ich umyla raz za dva, alebo tri dni, nie každý deň. Čím častejšie si ich budeš umývať, tým častejšie sa ti budú mastiť. Dopraj prázdniny aj vlasom a nevyčerpávaj ich každodenným umývaním a fénovaním.

Roztomilé účesy na leto

V prvom videu nájdeš 10 roztomilých účesov na leto, ktoré sú vhodné na každú príležitosť. Môžeš ich nosiť do práce, na festivaly, na rande, k jazeru alebo na dovolenke. Každý z nich je iný, preto ťa tak rýchlo neomrzia.

Netradičné účesy

Toto sú skvelé a netradičné účesy do teplých dní. Už teraz máš zaručené, že keď si ich skúsiš z vlasov vytvoriť, nikto v tvojom okolí na teba nezabudne. Vstúpiš do miestnosti a všetky oči sa budú upierať na teba.

Účesy pre krátke vlasy

S týmito účesmi budeš počas leta extra zvodná. Sú ideálne pre vlasy kratšieho strihu, veľmi jednoduché a nenáročné. Výhodou je, že s nimi môžeš ísť aj do vody či na formálnu udalosť a nikto to nebude považovať za divné.

Účesy so šatkou

Aké by to bolo leto, keby si nenosila účesy so šatkou? Nudné. Šatka je skvelý doplnok, ktorý ti osvieži akýkoľvek výtvor z vlasov. Pokiaľ šatku nemáš, dá sa použiť aj gumička s mašľou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.