instagram.com

Za chvíľu tu máme jeseň, no ešte stále máš čas na všetky činnosti, ktoré si chcela počas leta robiť. Najlepšie je sa obohatiť o zážitky, samozrejme s priateľkou. Týchto osem typov priateľov s tebou bude ochotných precestovať celý svet a zažiješ s nimi kopec zábavy.

Dievča v znamení strelca

Ak máš kamošku, čo sa narodila v znamení strelca, vyhrala si. Tá je totiž za každú srandu a centrom jej sveta sa stáva dobrodružstvo. Vždy si nájde čas na akýkoľvek výlet a je pripravená zažiť niečo nové. S ňou sa môžeš spoľahnúť na to, že sa obohatíš o kopec nových zážitkov. Kedykoľvek ti zavolá, že našla skvelý tip na výlet a nebudeš sa s ňou nudiť.

zdroj: pixabay.com

Blogerka

Budeš sa s ňou toľkokrát fotiť, že máš o spomienky postarané. Nemusíš si brať žiadny fotoaparát, dokonca ti netreba ani mobil. Ona to už dávno vyriešila za teba. Aj keď môže byť miestami trošku otravná – napríklad vtedy, ak ti nedovolí jesť jedlo predtým, než ho odfotí. Doslova vie vyňuchať tie najkrajšie miesta na zemi, nepremešká najúžasnejší východ slnka. Zážitky budú prichádzať samé od seba.

Odvážlivec

Bojíš sa dokonca aj v lese a pri predstave zoskoku padákom sa ti ježia chlpy na rukách? Treba sa zoznámiť s babou, ktorej snom je plávať v mori so žralokmi a každý víkend skákať bungee jumping. Tento typ kamarátky je pripravený vyskúšať čokoľvek a je za každú srandu. Preto ak chceš skúsiť rafting alebo ísť do džungle, je pre teba ako stvorená.

zdroj: pixabay.com

Milovníčka jedla

Tvoj žalúdok pri nej bude blažene spievať, pretože má nos na skvelé jedlo. Neexistuje, aby si s ňou išla niekam na dovolenku a nevyskúšala to najväčšmi exotické jedlo, ktoré tam ponúkajú. Samozrejme si nezabudne odfotiť dokonale vyzdobený tanier ešte predtým, ako sa do neho pustí, no vedz, že na skvelé jedlo má jednoducho nos.

Pohodlná priateľka

Ak chceš byť na svojom tripe spontánna, takúto kamarátku by si nemala obchádzať. Pri každej príležitosti je totiž spontánna a keď jej za päť dvanásť povieš, že si mala ísť s frajerom na týždeň na dovolenku, no zlomil si nohu, je pobalená do dvoch minút.

Organizátorka

Je skvelé ísť na nejaký výlet spontánne, len tak, no ak chceš ísť do zahraničia je dobré mať po svojom boku niekoho, kto si všetko rád plánuje. Ver mi, že tento typ priateľky zabookuje letenky niekoľko mesiacov dopredu, vybaví apartmán, poistenie a vie, kde sú v danom meste najlepšie podniky. Nebudeš musieť pohnúť prstom a v meste obeháte všetky akcie a vyskúšate veľa atrakcií, čo rozhodne nie je na škodu.

zdroj: unsplash.com

Tá, čo obľubuje prírodu

Najlepší typ kamarátky, aký môžeš mať po svojom boku. Dokáže totiž prejsť celý svet na jednom jeepe. Vie, ako založiť oheň alebo má prinajmenšom veľa skúseností s túrami. Pri nej sa nemusíš báť, že nepostavíš stan, pretože kedysi bola v skautskom tábore a každý deň pozerá Beara Gryllsa. Budete spolu spievať piesne pri táboráku až do úsvitu a objavíš nejeden krásny kút sveta.

Najlepšia kamarátka zo strednej školy

Kedy si sa naposledy stretla so svojou najlepšou kamoškou, s ktorou si drala lavice na strednej? Po maturite ste sa rozlúčili a každá šla svojou vlastnou cestou. Preto zdvihni mobil a pozvi ju niekam. Ver mi, že vaše priateľstvo ešte pretrváva a budete sa smiať tak, ako za starých čias.

 

Zdroj: elitedaily.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife