Monika Bagárová

28-ročná česká speváčka Monika Bagárová je šťastná a zamilovaná až po uši. Svedčia o tom aj najnovšie fotky, ktoré zverejnila na svojom Instagrame. Je na nich s partnerom Leom a dcérkou Rumiou, ktorá práve dnes oslavuje tri roky.

Monika Bagárová porodila dcérku expartnerovi Makhmudovi Muradovi, ktorý aktuálne randí so Sabinou Karáskovou z Love Islandu.

Bagárová zverejnila prvé oficiálne zábery s Leom

Aj napriek sklamaniu v láske je Monika opäť zamilovaná do podnikateľa Lea, s ktorým vraj má úžasný vzťah aj Rumia. Na Instagrame sa spolu ale často neobjavujú. Speváčka totiž už na začiatku vzťahu priznala, že neurobí rovnakú chybu ako s jej bývalým.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

„Ja som sa rozhodla, že toto zostane v mojom súkromí, celkovo ten vzťah. Všetko ostane len medzi nami,“ povedala, čím potvrdila, že príspevky s Leom nebude zverejňovať na sociálnych sieťach a o ich vzťahu nebude otvorene hovoriť. To niekoľkokrát aj potvrdila.

Svoje pravidlo však už čiastočne porušila. Doteraz však na Instagram pridávala iba príspevky, kde sa Leova tvár nachádzala len minimálne. Teraz však urobila výnimku. Zverejnila tam prvé oficiálne rodinné fotky a zablahoželala k 3. narodeninám dcérke Rumii. Vo svojom a Leovom mene.

„Srdiečko naše. Dnes oslavuješ 3 narodeniny. Zase to tak šialene rýchlo utieklo, toľko sme toho za ten rok spolu zažili, toľko krásnych momentov. Milujeme, ako si vtipná, to ako sa spolu stále smejeme, koľko dobra a lásky rozdávaš. Prajeme ti, nech si túto krásnu energiu so sebou nesieš po celý život, zdravie a božie požehnanie. Si naše všetko, veľmi ťa milujeme. Maminka & Leo,“ napísala pod sériu fotiek.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Musíš uznať, že rodinke to spolu naozaj pristane a vyzerá to tak, že sú spolu naozaj šťastní.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News