Mokráňová s rodinou

Exfarmárka, influencerka, podnikateľka a fitnesska Lucia Mokráňová má hlavu v smútku. Na Instagrame priznala vážne zdravotné problémy jej partnera.

Lucku si môžeš pamätať s Farmy 8, kde súťažila aj s Lulou, vtedy ešte Gachulincovou. Hoci túto sériu reality šou nevyhrala, na Instagrame si vytvorila veľkú fanúšikovskú základňu. Stala sa z nej influencerka, ktorú fanúšikovia milujú. Sleduje ju tam už viac ako 274-tisíc fanúšikov.

Lucia Mokráňová má hlavu v smútku

Nie je to tak dávno, čo exfarmárku postretlo nešťastie. V septembri mal jej dlhoročný partner Martin desivú autonehodu, o čom sme ti písali aj my. Opäť kvôli nemu tŕpne strachom. Na Instagrame priznala, že má vážne zdravotné problémy.

Lucia Mokráňová s rodinou
zdroj: Instagram/luciamokranova

Ak influencerku sleduješ na Instagrame aj ty, určite si si všimla, že tam už dlhšie pridáva smutné príspevky. A práve dnes vyšlo na povrch, čo sa deje.

„Určite sa budete pýtať, prečo na fotkách, ktoré vám budem pridávať, nie je Martin. Je to už vyše mesiaca, čo sa necíti dobre. Na fotení som ešte ani len netušila, ako vážne to bude, preto som mala úsmev od ucha k uchu,“ napísala k najnovšiemu príspevku Lucia Mokráňová.

Mokráňová
zdroj: Instagram/luciamokranova

„Martin má ťažkosti so srdiečkom… Takže už chápete môj smútok v očiach na každej stories, na ktorú ste mi písali. Bol v nemocnici a bolo to strašne náročné. O tom, čo som prežívala a s akým prístupom som sa stretla, vám porozprávam neskôr,“ priznala fitnesska, ktorá nespokojnosť s prístupom v nemocniciach vyjadrila už skôr.

„Ja som z toho stresu dostala zápal pľúc a ležím v Hodoníne. Talinka je s mojou mamou, Martin oddychuje a čaká na jedno dôležité vyšetrenie, ktoré bude v utorok. Držte nám palce a ďakujem,“ uzavrela smutná influencerka.

Celej rodinke držíme palce aj my a rodičom malej Talinky prajeme skoré uzdravenie. Nech všetko dobre skončí.

Zdroj: Instagram/luciamokranova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News