Známa osobná trénerka Lucia Mokráňová oznámila na začiatku februára svojim fanúšikom šťastnú novinku. Bude mamou. Svoju radosť rozhodne neskrýva a takto vyjadrila svoje emócie na jej instagramovom profile.

„Pod srdcom mi rastieš, už ťa začínam cítiť. Ten pocit šťastia sa nedá opísať. Budem mamina, budeme rodina. Čakala som na vás celý život,“ napísala Lucka.

Svojich fanúšikov poctivo informuje o jej zdravotnom stave, procese tehotenstva alebo otvorene hovorí o svojich emóciách.

„Príde mi strašne drzí, ak vás niekto nepozná a hovorí vám, že či ste nepribrali. Súdia vás, rozprávajú o vás, ako vyzeráte, pričom ani nepoznajú váš zdravotný stav. Veľa žien mi písalo, že ľudia sa im smejú alebo ich ohovárajú, že v tehotenstve veľa pribrali,“ vyjadrila sa Lucka.

„Každá žena je iná, každé telo reaguje inak. Neriešte to a užívajte si tento nádherný stav. Byť tehotná je dar. Priberajte s radosťou,“ doplnila.

View this post on Instagram

Rastieme 🤰🏼:))) Uz nezapnem ziadne rifle 🥵🤷🏼‍♀️:))). Na tejto fotke som to este “maskovala” ale uz to bolo riadne vidiet. Ludia sa ma pytali co mi je,ze preco necvicim,nikde nechodim atd atd. Toto bol hlavny dôvod. Vela zien mi pisalo ako sa citim ked priberam.. Ja?:))) vyborne,pretoze viem,ze vsetko ide tak ako maa🤰🏼Pride mi strasne drze, ak vas niekto nepozna a hovori vam,ze ci ste nepribrali. Sudia vas, rozpravaju o vas ako vyzerate,pricom ani nepoznaju vas zdravotny stav. Vela zien mi pisalo,ze ludia sa im smeju alebo ich ohovaraju,ze v tehotenstve vela pribrali.. ?!dala by som kazdemu facku ak toto niekto vypusti z ust.. Kazda zena je ina, kazde telo reaguje inak. Stravu som az tak nezmenila,chute ine nemam, neprejedam sa, chuti mi viac ovocie a pritom aj tak vaha ide hore.. Nerieste to a uzivajte si tento nadherny stav. Byt tehotna je dar. ❤️ 😘 Priberajte s radostou❤️

A post shared by Lucia Mokranova® (@luciamokranova) on

Postupne však už osobná trénerka našla tie správne slová a veci uviedla na správnu mieru. „Je sranda, ako sa behom roka dokáže všetko zmeniť. Ja vám len z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že neexistuje žiadne merítko, či poznáte niekoho dlho alebo krátko. Keď to cítite, nie je čo riešiť,“ napísala Lucka.

Hoci si tehotenstvo užíva naplno, podľa jej slov to začína pridávať na tempe. „Všetko už mi je malé a už si ledva obujem topánky. Už to ide akosi rýchlo.“

Napriek tomuto tempu dokázala opísať svoje radostné pocity: „Šťastná, dojatá, požehnaná a v miernom, ale šťastnom šoku. Bolo to neuveriteľné. Toľko emócií sok mala. Čakať bábätko je dar,“ uzavrela Lucka.

Svoje emócie sa snažila vyjadriť aj nasledujúcimi fotografiami:

Budúcej mamičke a jej rodine prajeme veľa zdravia a šťastia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.