Lucia Mokráňová

Slovenská influencerka a fitnesska, Lucia Mokráňová, je obetavou mamičkou dievčatka, ktorému dali s partnerom meno Talia. Na Instagrame netajila, že s malou musela neraz navštíviť lekárov, no posledná skúsenosť, s ktorou sa podelila, ju poriadne nahnevala.

30-ročná exfarmárka, ktorú dnes sleduje na sociálnej sieti viac ako 271-tisíc followerov, má doma dvojročné dievčatko. Aj keď za svojho partnera, podnikateľa Martina, nie je vydatá, dvojica je šťastná aj bez svadby.

Povedal mi, že si ma zoberie a požiada o ruku, keď budeme mať druhé dieťa, ale zatiaľ to tak nevidím ani necítim,” priznala kráska len nedávno.

Lucia Mokráňová s dcérou
zdroj: Instagram/luciamokranova

Lucia Mokráňová má dcérku na prvom mieste

Kým však príde druhé dieťatko, plnú pozornosť rodičov má práve Talinka. Milujúca mama už zažila chvíle, kedy sa o ňu naozaj strachovala. Kvôli zdravotným problémom s ňou totiž musela byť už dvakrát hospitalizovaná. “Ja tieto veci proste nezvládam. Vôbec. Mňa z toho bolí srdce,” vyjadrila sa na Instagrame, keď prežívala ťažké chvíle po boku dcérky.

Negatívne pocity má aj po dnešnej návšteve Taliniknej lekárky. Fitnesska si od hnevu nedávala servítku pred ústa. „Bola som s Talinkou u doktorky a tie doktorky sú také pi*dy, že ja nemám slov. Česť výnimkám, ale neochotné, nepríjemné, pýtajú od vás papiere, ktoré vám tie predošlé doktorky ani nedajú, nepovedia,“ rozčúlila sa na videu, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. Takto ju fanúšikovia vidia len málokedy, pretože inak je vždy v dobrej nálade a má úsmev na tvári.

„Takíto ľudia by nemali robiť v zdravotníctve. Keď je niekto nepríjemný, chápete. Tam prídem a ona začne po mne ziapať, že ona telefonuje 20 minút, nech čakám. To je bez komentára, aká som ja nas*atá,“ dokončila svoju myšlienku Lucia. Pravdou je, že termín mala dohodnutý a po skoro dvoch hodinách čakania, sa odvážila zaklopať na dvere, kde sa dočkala takéhoto prístupu.

Zdroj: Instagram/luciamokranova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News