Lucia Mokráňová s dcérou

Zdá sa, že z nej nevesta tak skoro nebude. V poslednej dobe sa na známu fitnessku a influencerku valia z každej strany otázky o tom, či sa nechystá vydávať. Lucia Mokráňová sa totiž na svojej sociálnej sieti netají tým, že má doma milovaného muža, ktorý je pre ich dcérku skvelým otcom. No nie sú ani zasnúbení. Ako priznala pre Nový čas, jej priateľ má totiž podmienku.

30-ročná Lucia, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 272-tisíc followerov, len nedávno reagovala na otázku, ktorá jej pristala v správach. Tá sa týkala toho, či sa neplánuje vydať, aby boli s priateľom a dcérkou Talinkou „usporiadaná“ rodina s rovnakým priezviskom.

Keď nie som vydatá, tak nemám usporiadanú rodinu? Hm, zaujímavé,“ odpovedala vtedy Lucia.

Lucia Mokráňová s dcérou
zdroj: Instagram/luciamokranova

Mokráňová dostala od priateľa jednu indíciu

Následne dodala, že svadba v pláne zatiaľ nie je. V najnovšom rozhovore však priznala, že túto tému už doma rozoberali, keďže počas niekoľkých momentov v poslednom období zásnubný prsteň tak trochu očakávala. „Ja som to už tak nejak čakala v januári, pretože som mala 30-tku, boli sme na dovolenke, boli Vianoce, sviatky, narodeniny, ...“ Opýtala sa ho teda na to priamo.

Povedal mi, že si ma zoberie a požiada o ruku, keď budeme mať druhé dieťa, ale zatiaľ to tak nevidím ani necítim,“ priznala sa na kameru s tým, že to je jeho podmienka. To, či si ju vezme, aj keby druhé bábätko k Talinke nepribudlo, nepovedal.

Lucia Mokráňová s partnerom
zdroj: Instagram/luciamokranova

Lucia nemá na očiach ružové okuliare, no ako sama tvrdí, robí všetko pre to, aby ich rodina bola šťastná a držala spolu. Sama totiž dobre vie, aké ťažké je vyrastať bez otca, pretože to v detstve zažila.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News