Lucia Mokráňová s dcérou

Nemá problém povedať to nahlas! Lucia Mokráňová, známa influencerka a fitnesska, ktorú si môžu diváci pamätať aj ako jednu zo súťažiacich v reality šou Farma, prehovorila o viacerých témach zo svojho súkromia. Na svojom Instagrame priznala bolesti z minulosti, ale aj to, prečo nie je vydatá.

30-ročná sympatická blondínka, ktorá má na sociálnej sieti viac ako 272-tisíc followerov, je šťastne zadaná a veľkú radosť jej robí aj dvojročná dcérka menom Talia. Aj keď sa môže zdať, že má v živote všetko, aj ona si zažila v rodine svoje trápenie. Nedávno totiž priznala, že ju s bratom vychovávala ich mama sama.

Lucia Mokráňová
zdroj: Instagram/luciamokranova

Mokráňová nie len o minulosti, ale aj budúcnosti

Mrzí ma to celý život, ale viem, že sa to už nikdy nezmení. Bohužiaľ, nemá o nás záujem,prekvapila Lucia, keď prehovorila o svojom otcovi. Dodala, že je pre ňu zároveň aj príkladom toho, ako sa nemá zachovať ona k svojej vlastnej rodine. Aj keď má po boku milovaného partnera Martina, s ktorým má dcérku, oficiálne svoji ešte nie sú.

Práve kvôli tomu padla na jej sociálnej sieti otázka, kedy sa bude vydávať, aby mala „usporiadanú“ rodinu s rovnakým menom. „Keď nie som vydatá, tak nemám usporiadanú rodinu? Hm, zaujímavé,“ odpovedala fitnesska, ktorá následne dodala, či je svadba vôbec v pláne.

Lucia Mokráňová s partnerom
zdroj: Instagram/luciamokranova

Rodina aj bez „papiera“

Zatiaľ to v pláne nie je. Usporiadaný život a rodinu mám už roky a je to super,“ odpovedala na zvedavú otázku úprimne.

Instagram/luciamokranova
zdroj: Instagram/luciamokranova

Zdroj: Instagram/luciamokranova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News