Lucia Hrušková
Instagram/lucypug

Po niekoľkých mesiacoch sa rozhodla ukázať jeho tvár! Jedna z našich najúspešnejších influenceriek, Lucia Hrušková, ktorú fanúšikovia poznajú pod prezývkou LucyPug, ukázala na Instagrame svojho nového partnera. 26-ročná Lucy, ktorá je inšpiráciou pre tisícky dievčat i žien, tak už muža, ktorý ju spravil šťastnou, netají.

Luciu spoznali slovenskí a českí fanúšikovia už pred rokmi, keď sa objavila po boku známeho YouTubera, Daniela „GoGa“ Štraucha. Sama začala natáčať videá a stala sa z nej jedna z najsledovanejších Sloveniek. Dnes sa venuje najmä svojmu instagramovému účtu, kde ju followuje viac ako 791-tisíc ľudí.

Lucia a Daniel tvorili pár dlhé roky a spoločne aj bývali. Ich nečakaný rozchod, pri ktorom si obaja venovali krásne slová, tak fanúšikov prekvapil.

Ani jeden z nich však neostal dlho single. Gogo sa dal dokopy s českou herečkou Annou Kadeřávkovou. Najprv ich spájali iba domnienky ľudí, no v šou Survivor, sa všetko potvrdilo. Dvojica tak už svoju lásku niekoľko týždňov neskrýva a spoločné momenty zdieľajú aj na svojich sociálnych sieťach.

Aj Lucia si našla nového partnera, no svoje súkromie na internete odhaľuje veľmi opatrne. Jeho tvár sa rozhodla svetu ukázať až teraz.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News