instagram.com/lucypug

Lucka len pred pár dňami oslávila svoje 25. narodeniny, ktoré si užila so svojimi najbližšími. Nezabudla ale ani na svojich fanúšikov, ktorým pripravila poriadne prekvapenie.

Určite veľmi dobre vieš, aká je Lucka šikovná a že už neraz vytvorila rôzne oblečenie a dokonca aj výbavu pre psíkov. Tento raz svoj merch pozdvihla na oveľa vyššiu úroveň, pretože keď predstavila svoju novinku, ostali sme v príjemnom šoku.

Lucypug na svojom profile zverejnila nový merch v podobe batikovaných teplákových súprav, ktoré už na prvý pohľad vyzerajú veľmi pohodlne. „Teplákové súpravy som si začala vymýšľať hneď po začiatku prvej vlny a karantény, kedy som celé dni nosila iba to najpohodlnejšie. Túžila som, aby všetky farby boli v kombinácii s bielou spolu s farbami toho najčarovnejšieho sunsetu, na ktorý som sa počas karantény takmer každý deň pozerala,“ podelila sa Lucka so svojimi fanúšikmi v stories na Instagrame.

zdroj: instagram.com/lucypug

Namiešať tú správnu farebnú kombináciu však nebolo také jednoduché, ako si spočiatku možno myslela. „Hit batiky som čím ďalej, tým viac videla všade na internete a napriek tomu, že som sa vždy snažila priniesť niečo, čo nie je tuctové, som sa radšej vzdala „prvenstva“ a produkty pridala až vtedy, keď som s výsledkom bola úplne spokojná,“ dodala obľúbená YouTuberka.

A naozaj sa oplatilo počkať, pretože výsledok naozaj stojí za to, o čom svedčí viac ako 40-tisíc lajkov za pár hodín na jej príspevku.

zdroj: instagram.com/lucypug

Ty sama si môžeš vybrať, či budeš Luckinu novú kolekciu nosiť vo svojej správnej veľkosti alebo si z nej spravíš oversized kúsky. Aj samotná Lucka prezradila, že počas celého leta nosila tričko vo veľkosti XL ako letné šaty, v ktorých sa cítila neskutočne dobre.

Ktoré farebné prevedenie sa ti páči úplne najviac?

View this post on Instagram

Bola som v druhom ročníku na strednej škole, keď som svoj volný čas najviac venovala vymýšľaniu vecí, ktoré by som raz chcela robiť. Priečinok v notebooku pomenovaný “one day it becomes true” plný rôznych nápadov a inšpirácií. Presne tak začala moja vízia o vlastnom merchi a značke💜V 25tke sa mi toho splnilo viac, ako som očakávala a keďže všetky nápady vznikali z domu v tom najpohodlnejšom, k tejto príležitosti som sa rozhodla spraviť drop limitovanej narodeninovej edície a pripraviť pár kúskov aj pre vás✨ Na mojom webe nájdeš batikované teplákové súpraky, mikiny a trička v rôznych farebných prevedeniach🌈Nech už sú tvoje sny akékoľvek : GIRL, DO IT FOR YOU!

A post shared by Lucy🍐 (@lucypug) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News