Instagram/lucypug

O tom, že Lucypug má obrovský talent, niet určite pochýb. Ak ju sleduješ dlhší čas, určite si si všimla, že je veľmi šikovná a baví ju vymýšľať nové a kreatívne projekty. Aj preto si vytvorila vlastnú kolekciu oblečenia nielen pre ľudí, ale aj pre našich štvornohých miláčikov. Pamätáš si dokonca na obraz, ktorý vlastnoručne namaľovala?

Lucka na svojom Instagrame prekvapila ďalším výtvorom. Tento raz nejde o riadny obraz, ale o digitálnu ilustráciu, ktorá je naozaj vydarená. Lucka nakreslila seba v krásnych čiernych šatách, ktoré mala oblečené na Filmovom festivale v Benátkach.

„Vyskočila na mňa spomienka na Facebooku z pár rokov dozadu – Filmový festival v Benátkach✨ Hneď sa mi pripomenul aj ten pocit, ktorý som zažívala. Dievča z detskej izby, ktoré nechápalo, ako sa ocitlo na mieste, ktoré dovtedy malo len vo svojich snoch a predstavách✨ Na pár hodín princeznou 👸🏻 Moment, na ktorý nikdy nezabudnem a ktorý som si musela takto zvečniť. Každý deň ďakujem za všetky životné príležitosti,“ podelila sa Lucka so svojimi fanúšikmi na Instagrame.

Lucka nás neprestáva prekvapovať a už teraz sa tešíme na nové diela, ktoré vytvorí. Vytváranie digitálnych ilustrácií si vyžaduje tiež istú dávku talentu a umeleckého cítenia. Dôležité sú predovšetkým detaily, na ktorých si dala obľúbená influencerka a YouTuberka naozaj záležať. Ako sama k obrázku napísala, „elegancia je jediná krása, ktorá nikdy nezmizne“. Tohto výroku by si sa mala držať aj ty, pretože sa v ňom ukrýva naozaj pravda.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News