instagram.com/lucypug

Pamätáš si ešte na časy, kedy bola Lucka len Gogovou priateľkou a ľudia ju poznali len prostredníctvom neho? Chvalabohu, tieto časy sú už dávno preč a ona ukázala, že má naozaj čo ponúknuť a je veľmi talentovaná. Už nenosí nálepku iba frajerka, ale stala sa obľúbenou YouTuberkou Lucypug. A stále nás dokáže prekvapovať.

Najnovšie nás prekvapila svojím obrovským talentom, o ktorom sme popravde ani len netušili. Lucka sa netají tým, že má kreslenie rada, veď si sama navrhla svoju kolekciu oblečenia či iných doplnkov a tieto kúsky boli naozaj originálne. Ale vedela si o tom, že dokáže aj maľovať na plátno ako praví maliari?

Lucka na Instagrame zverejnila fotky svojho diela a musíme uznať, že sa jej to podarilo a takýto kúsok by sa určite vynímal aj v nejednej galérii. K svojmu príspevku napísala: „Na plátno som so štetcami nemaľovala veľmi veľa rokov. A tak som si dala relaxačnú terapiu pre môj 🧠, vybrala sa na obľúbené miesto a maľovala, čo videla. Tak som sa do toho zapozerala, až som sa zabudla pozrieť pred seba. To, čo tam bolo, som namaľovala z hlavy v najkrajšej podobe, ako som si tento pohľad pamätala. Aj som zabudla, že počasie bolo celý deň pochmúrne. Avšak na mojom plátne nie🌞Je len na tebe, ako budeš svet vnímať ✌🏼“

Pozri si jej nádherný obraz v plnej kráse

zdroj: instagram.com/lucypug

Čo na jej výtvor hovoríš ty? Tiež sa ti páči rovnako ako nám? Sme rady, že Lucka nás stále dokáže prekvapovať a už teraz sa tešíme, čo si pre nás pripraví nabudúce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News