Instagram/lucypug

LucyPug a GoGo patrili k jednému z najznámejších párov slovenského instagramového sveta. Po prvom rozchode sa ešte dali dokopy a skúsili to spolu, no v septembri minulého roku oznámili svoj definitívny rozchod

„Už dlhšiu dobu som prirovnávala vzťah k plavbe na lodi. Z prístavu sa vždy štartuje najľahšie, no ak sa človek chce od neho odplaviť čo najďalej a zažiť to najkrajšie, čo mu oceán ponúka, musí byť pripravený aj na tie najťažšie úseky.

Vo všetkom zlom, sa vždy snažím nájsť niečo dobré a aj teraz, so slzami v očiach, ale s úsmevom na perách, sa už teším, ako si navzájom raz budeme hovoriť zážitky z našich plavieb,“ napísala v tom čase Lucka vo svojom príspevku.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Aj keď zo začiatku vyzerala Lucka dosť smutná a hovorili jej to aj jej fanúšikovia, postupom času sa naučila užívať si svoju slobodu a zamerala sa predovšetkým na svoju kariéru.

Začala vytvárať dokonalé fotografie a videá pre spoločnosti v rámci spoluprác, ktoré si vždy získajú množstvo lajkov. Vidieť, že sa Lucy snaží a svoju prezentáciu chce urobiť na maximum a zároveň odlíšiť od ostatných influencerov.

Ukážka Luckinej vydarenej spolupráce

Okrem toho sa jej splnil malý sen, pretože vytvorila vlastnú kolekciu šperkov, z ktorej sa nesmierne teší. Žeby sa na ňu usmialo šťastie aj po tej romantickej stránke?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News