Influencerka LucyPug

YouTuberka a influencerka LucyPug v stories na Instagrame zverejnila zábery zo svadobného salónu. Vyskúšala si biele šaty a sama musíš uznať, že jej to v nich náramne svedčalo. 

Lucia Hrušková, ktorú možno viac poznáš pod pseudonymom LucyPug, je na Instagrame úspešnou influencerkou. Sleduje ju tam už 761-tisíc fanúšikov, ktorým ukazuje, aký má zmysel pre módne či make-up trendy, no aj dizajn a estetiku.

Lucy začala s videami na YouTube, keď ju inšpiroval jej expartner Daniel Štrauch alias Gogo. Patrili medzi najkrajšie a najstabilnejšie páry nášho šoubiznisu, preto viacerých fanúšikov šokovalo, keď po dlhodobom vzťahu oznámili rozchod.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy (@lucypug)

Obaja sa rozhodli ísť vlastnou cestou a po troch rokoch od rozchodu sú šťastní po boku nových partnerov. Gogo aktuálne tvorí pár s herečkou a TikTokerkou Annou Marie Purić. Lucy zase randí s fešným športovcom menom Daniel Guryca, ktorého spočiatku na svojich sociálnych sieťach ukazovala iba sčasti.

Bude sa LucyPug vydávať?

Známa influencerka pred pár hodinami na svojom Instagrame zverejnila stories zo svadobného salóna. Dokonca si tam vyskúšala krásne biele šaty. Chystá LucyPug svadbu?

Pravdou je, že sa v ich rodine naozaj schyľuje k „veselici“, no známa YouTuberka sa vydávať ešte nebude. „Stále tomu nemôžem uveriť, ale moja staršia sestrička sa bude vydávať. Tak dnes som jej šatový poradca,“ napísala LucyPug do stories na svojom Instagrame.

„So sestrou sme Jin a Jang. Nielen výzorovo, ale aj štýlom. Kým ona vyberá trblietavé, ja som za tie úplne čisté,“ opísala v ďalšom príbehu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy (@lucypug)

„A tak sme jedny skúsili aj mne (ja sa nevydávam, ale šaty mám),“ pripísala ešte k fotke, na ktorej je oblečená v krásnych svadobných šatách. Musíš uznať, že jej to v nich náramne pristane a aj z nej by bola nádherná nevesta, čo povieš?

Zdroj: Instagram/lucypug

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News