Instagram/gogomantv/annakaderavkova

Je opäť zamilovaný? Slovenský influencer a režisér, ktorého preslávili videá na YouTube, Daniel Sebastian Štrauch, má údajne tvoriť pár s novou ženou. Ani ona nie je žiadna neznáma v celebritných vodách. Po tom, čo na jeseň Gogo (ako ho poznajú fanúšikovia) a jeho bývalá partnerka Lucia Hrušková alias Lucypug potvrdili rozchod, majú už mať obaja nových partnerov. Prezradili ich sociálne siete.

Daniel a Lucia tvorili pár niekoľko rokov a patrili k azda najsledovanejším dvojiciam na Slovensku. Ich instagramové profily totiž sledujú státisíce ľudí. Fanúšikov šokovali rozchodom v septembri a odvtedy sa vydali vlastnými cestami. Zdá sa však, že si ich srdcia už stihli ukradnúť nové lásky.

Daniel a Lucia oznámili rozchod na konci septembra

Lucia pridala na svoj profil TÚTO fotografiu práve na Silvestra, kde v jej pozadí vidieť sedieť záhadného muža, s ktorým strávila aj novoročné oslavy v Prahe. Svoj nový vzťah zatiaľ nepotvrdila a muž po jej boku tak nie je verejne známy. Naopak, Gogova údajná partnerka je známou českou herečkou a influencerkou.

Anna Kadeřávková a Daniel totiž majú spoločné nie len pracovné záležitosti, ale v rovnakom čase si užívali aj dovolenku na tých istých miestach v Thajsku. Anna bola pritom donedávna taktiež zadaná. Jej partnerom bol známy slovenský raper Strapo, s ktorým sa dokonca aj zasnúbili.

Anna Kadeřávková ešte so Strapom

To, že teraz údajne tvorí pár práve s Gogom by mohlo potvrdiť aj video, ktoré sama zdieľala. Na ňom si užíva západ slnka na spomínanej dovolenke, pričom si vymieňa nežné dotyky s mužom, ktorý sa na Daniela viac než podobá.

Čo si o tom myslíš ty? Hodili by sa k sebe?

Daniel s Annou majú spoločné aj pracovné veci

Dvojica si v tom istom čase užívala dovolenku v Thajsku

Nový záhadný partner na videu z Thajska sa nápadne podobá na Daniela

Zdroj: Instagram/gogomantv, Instagram/annakaderavkova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News