Instagram/gogomantv, Instagram/annakaderavkova

Žeby to naozaj bola pravda? Najskôr sa objavili iba špekulácie o tom, že by Daniel Štrauch, známy ako Gogo, mal tvoriť pár s českou herečkou Annou Kadeřávkovou. Ich malé tajomstvo odhalila najnovšia časť reality šou Survivor, ktorú si môžeš pozrieť na Voyo

24-ročná herečka pritom tvorila pár dlhší čas so slovenským raperom Strapom. Boli dokonca aj zasnúbení. Ich rozchod potvrdila až koncom januára na svojom profile, aj keď bolo viac než pravdepodobné, že vzťah už viac netvoria.

„Tento post som chcela pridať už veľmi veľmi dávno, ale nebola som si istá. Ani neviem čím. Proste som necítila potrebu verejne informovať o tom, čo sa mi v osobnom živote stalo a deje. Asi ste sami pochopili, že spolu s koncom leta skončil aj môj vtedajší vzťah s Janym,“ napísala herečka vo svojom staršom príspevku.

Za tie mesiace sa jej podarilo zblížiť práve s Danielom. Nielen že spolu riešili pracovné záležitosti, v rovnakom čase postovali fotky z dovolenky v rovnakej destinácii, preto začali vznikať prvé dohady, či tam nie sú náhodou spolu.

Anna zverejnila aj dve videá, kde vidieť iba siluetu jej nového frajera, s ktorým si vymieňala bozky. Podľa stavby tela a účesu sa jej polovička nápadne podobala práve na Goga.

Červený kmeň Mao, ktorého súčasťou je aj Daniel, vyhral súťaž, v ktorej bola cena viac ako lákavá. Okrem sladkostí na súťažiacich čakali odkazy od ich najbližších. Gogo si našiel list práve od Anny.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News