instagram/lucypug

Daniel Štrauch alias Gogoman a Lucia Hrušková, ktorú poznajú fanúšikovia pod skratkou Lucy (LucyPug), už viac netvoria pár. Mladí a úspešní slovenskí influenceri, ktorí pred rokmi začínali na platforme YouTube sa po niekoľkých rokoch spoločného vzťahu aj bývania rozhodli odlúčiť.

Aj keď to mnohých fanúšikov určite zasiahlo, žiadnu drámu očakávať nemusíš. Obaja sa k rozchodu postavili čelom a ako rozumní ľudia, ktorí sa na seba nemajú potrebu hnevať. Práve naopak, na Instagrame si venovali krásne a hlboké slová na rozlúčku.

Počuli ste už niekedy frázu: Ľúbime sa, ale nemôžeme byť spolu?” Touto formou vám chceme verejne oznámiť, že sme sa s Lucy pred nejakým časom rozišli, ale nevymazali navzájom zo svojich životov,“ začal Daniel text vo svojom najnovšom príspevku, ktorý bude zrejme posledným, na ktorom je spolu s Luckou (aspoň aktuálne).

Považujem to za obrovské šťastie, že sme sa o tom dokázali otvorene porozprávať a rozísť sa ako dvaja dospelí ľudia, ktorí sa majú radi a vzájomne sa rešpektujú – nie ako ľudia, ktorí si robia zle a “pália medzi sebou mosty”. Lucku si budem vždy nesmierne vážiť a som jej vďačný za to, že som s ňou prežil veľkú časť života, ktorá ma obohatila a posunula ďalej… urobila zo mňa lepšieho človeka/chlapa,“ objasnil, že sa nerozišli v zlom a svojej už ex-priateľke venoval milé slová.

Aj Lucia pridala na svoj profil rovnakú fotku s krásnym, i keď trochu bolestivým odkazom. „Už dlhšiu dobu som prirovnávala vzťah k plavbe na lodi. Z prístavu sa vždy štartuje najľahšie, no ak sa človek chce od neho odplaviť čo najďalej a zažiť to najkrajšie, čo mu oceán ponúka, musí byť pripravený aj na tie najťažšie úseky. Nie len pokojná hladinka, ale aj rozbúrené more a búrka, vďaka ktorej každá loď zosilnie. Neplaví sa len jedna loď, ale rovno dve a každý je kapitánom tej svojej. Sú to úplne rozdieľne lode, ale jedno majú spoločné. Ciel’. No niekedy musia svoje cesty rozdeliť, aby “vlnobitie” zvládli čo najlepšie,“ takto Lucy začala opisovať svoje pocity

Niekedy, práve to odľúčenie je to, čo z nich vytvorí silnejších a skúsenejších kapitánov a vďaka čomu sa budú ich cesty môcť opäť niekedy spojiť. Vo všetkom zlom, sa vždy snažím nájsť niečo dobré a aj teraz, so slzami v očiach, ale s úsmevom na perách, sa už teším, ako si navzájom raz budeme hovoriť zážitky z našich plavieb.

Prajem nám, nech je každého cesta plná tých najkrajších zážitkov, skúseností a nech z každej búrky vyťažíme maximum – silnejšia ja,“ uzavrela tému.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News