Sú ľudia, ktorí sa odvážne neboja priznať, čo cítia a sú ľudia, ktorí keď najviac trpia, dusia to v sebe! Preto by sme mali vždy dávať pozor na náš prejav. Či nie je tak trochu pritvrdý a či naozaj používame vhodné slová. Lebo netreba zabúdať na to, že ľudia nie vždy ukážu svoju pravú tvár, k čomu teda neodmysliteľne patrí aj ich zraniteľnosť. Preto ti dnes dávame do pozornosti také znamenia zverokruhu, o ktorých i samotné hviezdy šepkajú, že svoju bolesť vedia dosť dobre zakryť. Toto sú oni!

Panna

Panna je v tomto priam dokonalá. Navonok svetu vôbec neukazuje, čo cíti, či sa trápi. Rozchody a nevydarené vzťahy vie toto znamenie zverokruhu naozaj dostať. Vie sa tým trápiť mesiace a neveriacky aj roky. Neustále premýšľa nad tým, kde urobila chybu, prečo sa jej to všetko deje. Rada by s tým niečo urobila, ale nevie čo. Je to začarovaný kruhu, z ktorého by sa Panna rada dostala, ale len ťažko to ide.

Váhy

Toto znamenie zverokruhu je v tom výnimočné, že dlho dlho dlho dusí v sebe pocity a zrazu bum. Ide to z nej ako zo sopky. No kým sa tak stane, tvári sa akoby bolo všetko v poriadku. Čo ale vôbec nie je dobré, pretože sa zbytočne trápi. Nuž, ale to je znamenie Váhy. Svoju bolesť skrýva najmä preto, aby tým neškodila druhým. Aby sa necítili v prítomnosti Váh zle ostatní.

Ryby

Ryby sú veľmi mystické a zložité, a skrývajú v sebe celý oceán emócií. Niekedy dávajú až priveľa, a to je dôvodom, prečo sa tak často cítia sklamane. Najväčším problémom ľudí, ktorí sa narodili v znamení rýb, je to, že sú až príliš dobrosrdeční, čo však ľudia veľmi radi a veľmi často zneužijú. Aj oni sa radia do tohto zoznamu. Preto buď pri nich opatrná a hľaď aj na ich pocity.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.