instagram/lucypug

Lucia Hrušková, ktorú fanúšikovia poznajú ako LucyPug, patrí k našim TOP influencerom. S viac ako 790-tisíc followermi na Instagrame jej dokonca patrí 5. miesto v rebríčku najsledovanejších slovenských žien na tejto sociálnej sieti. I keď je verejne známa už roky, stále vie ako prekvapiť.

25-ročná Lucy začala svoju kariéru v roku 2015 natáčaním videí na YouTube, k čomu ju priviedol jej vtedajší priateľ, taktiež influencer, Daniel Štrauch alias Gogo. Práve s ním tvorila dlhé roky pár, no len pred pár týždňami obaja verejne oznámili rozchod.

Pre mnohých ľudí, ktorí so sociálnymi sieťami nie sú stále stotožnení, znamená slovo „influencerka“ len ženu, ktorá sa verejne predvádza na internete so svojimi selfie fotkami či ukazuje svoje telo. To Luckin prípad rozhodne nie je, aj keď má skvelú postavu a občasné fotografie v plavkách sa na jej profile nájdu tiež. Tentokrát však zašla v rámci spolupráce so značkou spodnej bielizne trochu ďalej.

Milovníčka dizajnu, cestovania a psíkov pôsobí vždy milým a slušným dojmom, takže aj jej príspevky sú pre mnohé iné dievčatá inšpiráciou. Najnovším postom však ukázala aj svoju „druhú tvár“, ako sama napísala, svoje alter ego. V čiernej čipkovanej bielizni fanúšikom vyrazila dych. Foto si môžeš pozrieť na jej Instagrame TU.

Samotná Lucy mala z publikovania danej fotky veľký rešpekt

zdroj: instagram/lucypug

Zdroj: Instagram/lucypug

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News