H&M s hrdosťou oznamuje novú kolekciu s ikonickou streetwear značkou Kangol, v spolupráci s medzinárodnou hudobnou umelkyňou Mabel, ocenenou BRIT Awards Best British Female Solo Artist.

Kolekcia pozostáva z 31 kúskov, je inšpirovaná štýlom Mabel a spolu s klasickými aj novými prvkami značky Kangol v nej možno nájsť aj dva kúsky, na ktorých dizajne sa podieľala samotná Mabel. Mabel sa spolu so svojou skupinou objaví v kampani a kolekcia bude taktiež súčasťou hudobného videa Mabel na Instagram Stories, v ktorom umožnia exkluzívne filtre Kangol x H&M každému stať sa hviezdou.

Kangol x H&M v spolupráci s Mabel bude dostupná na hm.com a vo vybraných obchodoch od 17. septembra.

zdroj: Kangol x H&M

Značka Kangol je nadšená so spolupráce s H&M a Mabel. Kolekcia perfektne zachytáva esenciu dnešného Kangol, plnú nových prvkov v streetwear štýle. Tešíme sa, keď uvidíme našu komunitu po celom svete oblečenú v Kangol x H&M.” hovorí Hamish Morjaria, vedúci partnerstva a licencie značky Kangol.

Veľmi sa teším z tejto spolupráce s Kangol a H&M! Streetwear mám v krvi a Kangol je legendárna značka. Je úžasné spolupracovať s Kangol a H&M a zdieľať moju kreativitu a môj štýl s novou generáciou,” hovorí Mabel.

zdroj: Kangol x H&M

Kangol x H&M v spolupráci s Mabel je pre nás vysnívanou spoluprácou, ktorá spája ikonickú streetwear značku s jednou z najviac autentických a originálnych mladých hudobných umelcov na svete. Je to o streetwear štýle 90. rokov prispôbenému dnešnému svetu módy, ktorý charakterizuje aj samotnú Mabel. Pozostáva z mnoho skvelých kúskov, od slávneho klobúku, po úzke mini šaty až po hrdinu jesenného šatníka, vatovanú bundu,” hovorí Emily Björkeheim, vedúca dizajnu H&M Divided.

zdroj: Kangol x H&M
Kangol je legendárna streetwear značka, okamžite rozpoznateľná pre jej logo s kengurou. Je to anglická spoločnosť, založená v 20. rokoch a jej klobúky Kangol sa stali neodmysliteľnou súčasťou vzhľadu, ktorý sa vyvinul z hip-hop kultúry 80. a 90. rokov. Je v nej rovnaká autentickosť, ktorá dnes z Kangol robí základ streetwear šatníka pre fanúšikov na celom svete.

Mabel je v súčasnosti jednou z najžiadanejších hviezd na svete, s viac ako pol miliardou vypočutí jej skladieb Don’t Call Me Up, Mad Love a Boyfriend. Mabel píše vlastné piesne a definuje svoj štýl, silný prístup ku kreativite a sebarešpektu, čo sa týka všetkého, čo robí.

zdroj: Kangol x H&M

Kolekcia zachytáva perfektný Kangol šatník pre členov novej generácie ako je Mabel: aktuálny, autentický, zábavný. Je to komplexný šatník so všetkým na jeseň, od vatovaných búnd s kapucňou po hrejivé kardigány a svetre s vyšitým Kangol logom. Je to aj o základných prvkoch šatníka, ako sú skrátené rolákové svetre v krémovom alebo farebnom pásikavom prevedení, tričko s logom v nadrozmernej veľkosti a strečové mini šaty s logom. Mabel spolupracovala na vytvorení dvoch kúskov: streetwear šiat a teplákov, taktiež s logom Kangol.

zdroj: Kangol x H&M

K dispozícii je celý rad doplnkov, napríklad svetoznámy Kangol klobúk alebo čiapky na jeseň. Cross-body kabelka, väčšia nákupná taška, kapsička okolo pásu alebo prívesky na tašku. Taktiež ponožky s logom a gumičky do vlasov.

Týždeň pred spustením kolekcie Mabel odhalí nové interaktívne video pre jej skladbu Bad Behaviour na Instagram Stories. Fanúšikovia a sledovatelia budú môcť použiť šesť Kangol x H&M exkluzívnych filtrov, aby zažiarili v ich vlastnej, unikátnej, sebou vyprodukovanej verzii hudobného videa a aby to mohli zdieľať s celou novou generáciou po celom svete. Filtre budú exkluzívne dostupné na Instagrame H&M od 10. septembra.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.