weheartit.com

Aktuálne počasie je niečo medzi jeseňou a letom. Ráno rozmýšľame, čo si sakra obliecť, aby sme poobede neumierali z horúcich teplôt. Ak zájde slnko, je nám zima, keď zase vyjde, je nám až príliš teplo. Aký outfit teda zvoliť do tohto počasia?

Pre niekoho je 20 stupňov ideálne obdobie, kedy nie je ani zima a ani teplo, tak môžeš spokojne cestovať MHD dopravou, dať si čaj alebo ísť pešo, pretože ti je skutočne príjemne a toto počasie by si privítala po celý rok. Ako sa však obliecť? Základom je dobré vrstvenie.

zdroj: weheartit.com

Do tohto počasia rozhodne odporúčame džínsy, nohavice alebo dlhé sukne, vďaka ktorým sa budeš cítiť príjemne. Sandále však asi odlož a skús skôr tenisky či opätky. Vo vrchnej časti rozhodne odporúčame nosiť koženky, denimové bundy alebo ľahšie svetre, ktoré môžeš kedykoľvek nosiť a dať dole.

Ak preferuješ košele, odporúčame ísť do klasickej bielej či čiernej farby a nemusíš sa báť ani tričiek s potlačou. Ak si však teplomilná, nebude OUT ani trenčkot, ktorý asi nikdy nevyjde z módy. Horúcim trendom sú aj espadrilky a veľmi aktuálne “kapitánske čiapky”.

zdroj: weheartit.com

zdroj: weheartit.com

zdroj: weheartit.com

zdroj: pinterest.com

zdroj: weheartit.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista