Stanka Klčová

Stanka Klčová patrila medzi najvýraznejšie súťažiace na Farme 13. Vynikala tam prirodzenou krásou, vďaka ktorej sa do nej zaľúbili viacerí farmári. Tá sa ale po skončení súťaže z nej vytratila, čím všetkých šokovala. V súčasnosti ju na Instagrame sleduje vyše 44-tisíc followerov, ktorým sa zverila s tým, aký má pocit z tohtoročnej série reality šou. A jej reakcia veru veľmi pozitívna nebola. 

Exfarmárka Stanka Klčová je známa tým, že si servítku pred ústa nedáva. A presne takisto to bolo aj teraz. Vyjadrila sa totiž k terajšej farme, ktorá prekonáva očakávania všetkých a poriadne ju skritizovala.

Stanka Klčová
zdroj: Instagram/iamsatanka

Stanka Klčová po farme prekvapila

Sympatická blondínka po farme neprekvapila iba vzhľadom, ale aj svojím súkromným životom. Prezradila, že má priateľa, čím zlomila srdce všetkým jej nápadníkom zo statku. Po čase sa ale rozišli a ona je opäť sama.

Aj v pracovnom živote sa jej začalo dariť. Na Instagrame sa jej rapídne zdvihol počet sledovateľov, a tak mohla začať aj so spoluprácami. Okrem toho ale začala aj podnikať vo fitness svete, čo sme ti už stihli prezradiť.

exfarmárka Stanka
zdroj: Instagram/iamsatanka

Tento rok je to extrém

Rekordná 14. séria reality šou Farma sa začala vysielať iba nedávno a už sa tam stihlo stať doslova všetko. Dokonca sme začali mať pocit, že sa tam súťažiaci čoskoro pohádajú a pobijú. A presne to isté si myslí aj exfarmárka Stanka Klčová.

„Fuuuha, extrém tento rok. Keby sme mali my všetko takto riešiť pred rokom, tak nič iné nerobíme, len niečo po sebe hádžeme. To nie je riešenie. Uvedomila som si, že aj tak sme to tam my všetci dobre ustáli, že nikto nikoho fyzicky nenapadol alebo nemal nejaké vyhrážky,“ priznala Stanka vo svojom príbehu na Instagrame.

Stanka z Farmy
zdroj: Instagram/iamsatanka

A na to jej ihneď reagovala fanúšička. „Akurát som včera manželovi hovorila, že ako na teba nadával, že iba varíš a nič nerobíš. A keď si to porovnám tento rok, tie baby tam, tak to je extrém. Lebo fakt, máličko robia oproti vám babám z minulej farmy, lebo vy ste sa teda nebáli aj chlapskej práce,“ napísala jej do directu, čo Stanka ihneď prezdieľala a okomentovala.

„Pravda. Makali sme všetci. Ani jeden človek nebol taký, ktorý by nerobil vôbec nič. V každom týždni a v úlohe od hospodára sme si každý našli to svoje. Čiže niekto staval, niekto robil tie detaily, ktoré boli tiež potrebné,“ priznala exfarmárka.

Stanka Klčová sa vyjadrila
zdroj: Instagram/iamsatanka

Ak fandíš všetkým sériám reality šou Farma a ak sleduješ aj víťazov, možno si postrehla, že k tohtoročnej sérii sa už stihla vyjadriť aj Xénia Gregušová. A jej reakcia bola pozitívnejšia. Vraj túto Farmu aj s Lukášom veľmi radi pozerajú, pretože tam teraz súťažia väčšie osobnosti. A aký máš na to všetko názor ty?

Zdroj: Instagram/iamsatanka

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News