Instagram/iamsatanka

Stanku Klčovú poznáme ako lámačku mužských sŕdc nielen na poslednej Farme 13, ale aj v jej živote mimo statku. Zo súťaže vypadla tesne pred finále a potom sa naplno rozbehla jej kariéra na Instagrame, kde získala množstvo followerov. Svojim fanúšikom na sociálnej sieti už stihla predstaviť aj pár zaujímavostí, s ktorými sa rozhodla podnikať. 

Exfarmárka na televíznych obrazovkách poplietla hlavu až trom súťažiacim. Tí na nej obdivovali najmä jej prirodzenosť, no tá sa vytratila spolu s odchodom zo statku. Už vo finále sa objavila s očividne väčšími perami a predlženými vlasmi.

Do uší sa ti určite dostala aj informácia, že mala randiť s bývalým priateľom Natálie, ktorá sa takisto preslávila na Farme 13. Fanúšikovia sa tak nestíhajú čudovať nad kontroverznejšími rozhodnutiami mladej blondínky, na ktoré nie sú zvyknutí.

Dala sa na dráhu podnikania

Stanka najnovšie prišla so zaujímavým plánom, ktorý predostrela followerom v príbehoch na svojom Instagrame. Chce ich naučiť, ako sa zdravo stravovať a správne cvičiť. To však nie je všetko. Svetlo sveta uzreli aj jej vlastné výrobky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News