Známy exfarmár
Instagram/xenia_gregusova/peterfarma13/alex_minarikova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že sa momentálne nachádzame v celkom plodnom období. A to doslova. V poslednej dobe totiž veľmi veľa celebrít z nášho šoubiznisu oznamuje tehotenstvo či narodenie bábätka. V druhom stave je aj partnerka Petra Matejku, ktorého si môžeš pamätať z Farmy 13. Známy exfarmár sa s tým, že bude oteckom, už skôr pochválil na svojom Instagrame

Futbalista Peter Matejka sa stal známym potom, čo ako pomocník vstúpil do diania na statku Farmy 13. Súťažil tam vtedy spoločne s výraznou Stankou Klčovou či Nikolou Bálekovou, ktorú všetci volajú Luna a tak sa prezentuje aj na sociálnych sieťach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Matejka (@peterfarma13)

Známy exfarmár sa stane otcom

Rovnako výrazným na Farme bol aj Peter, ktorý sa vyznačoval špecifickým účesom. Mal vtedy dlhšie hnedé vlasy zapletené do vrkôčikov, ktoré sú v posledných rokoch veľmi moderné.

Potom však zmenil svoj vzhľad. Zbavil sa dlhých vlasov a dnes je z neho dokonca blondiak. Naďalej je veľmi výrazný, a to najmä kvôli extravagantnému štýlu, ktorým sa prezentuje aj na sociálnych sieťach.

Zdá sa, že teraz sa mu život mení ešte oveľa viac. So svojou partnerkou, pôvabnou blondínkou, totiž čakajú bábätko. Exfarmár sa s tým pochválil už dávnejšie na svojom Instagrame. Už v marci tam zverejnil fotku z ultrazvuku a na konci apríla na jeho profile pribudol záber, kde partnerke Katke bozkáva bruško.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Matejka (@peterfarma13)

Pod všetkými týmito príspevkami sa objavilo kopec komentárov s blahoželaniami. Ku gratuláciám sa pripájame aj my.

Zdroj: Instagram/peterfarma13

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News