Exfarmárka Stanka

Stanku Klčovú si určite pamätáš z poslednej série Farmy. Išlo o krásnu blondínku, ktorá na statku pomotala hlavu viacerým chlapom, a to práve svojou prirodzenosťou. Exfarmárka Stanka sa totiž na televíznych obrazovkách objavovala bez make-upu, no teraz by si ju nespoznala.

Písali sme ti o nej pred rokom. Vtedy sa začala Farma 13 a postupne sme spoznávali jednotlivých súťažiacich, medzi ktorými bola aj atraktívna Stanka Klčová. Na jej Instagrame sme si všimli, že to až priveľmi preháňa so skrášľovacími filtrami. Potom sa ale farmárky pochválili fotkami z minulosti, čo nás taktiež pri jej vzhľade prekvapilo.

Stanka z Farmy
zdroj: Instagram/iamsatanka

Už počas finále poslednej série Farmy si si mohla všimnúť, že Stanka je zmenená. Mala predĺžené vlasy a väčšie pery, čo zarazilo aj už vtedy bývalých súťažiacich, ktorým sa zapáčila práve jej prirodzená krása. Blondínka ale priznala, že to nebolo prvýkrát a aj pred Farmou taký zákrok podstúpila.

Zmenená exfarmárka Stanka

Účinkovanie pred kamerami jej zdvihlo popularitu aj na Instagrame, kde ju aktuálne sleduje vyše 45-tisíc fanúšikov. A ak si medzi nimi, možno si si všimla, že v poslednej dobe viackrát zmenila svoj imidž.

A pred niekoľkými dňami sa followerom v stories zverila so zaujímavosťami, ktoré možno prekvapia aj teba. „Ahoj Stani, koľkokrát si bola na perách a koľko ml? Máš ich krásne,“ napísala jedna z fanúšičiek v čase, keď sa exfarmárka Stanka rozhodla odpovedať na otázky.

„Naposledy som u doktora bola v novembri, ale najbližšie sa ho chystám navštíviť opäť. Pred Farmou 1x 1 ml, po Farme 2x 1 ml,“ odpovedala na otázku.

Stanka Klčová
zdroj: Instagram/iamsatanka

Má priateľa?

A ak scénu Farmy sleduješ, určite ti neušlo, že sa riešili Stankine posledné pridané fotky. Na jednej z nich jej totiž niekto držal prsia. A aj keď z toho vzišlo, že to boli ženské ruky, padla jasná otázka. Má kráska frajera?

Naposledy si jej srdce získal bývalý partner jej súperky z Farmy. Išlo o ex Natálie Lopašovskej, ktorá našla lásku vo víťazovi Farmy 13 – Mesútovi. Tí sú spolu naďalej šťastní a dokonca sa sťahujú do Bratislavy. Stanka také šťastie nemala.

Nemám, nesústreďujem sa teraz na to. Ja viem byť aj sama so sebou a veľmi si to užívam. Je viac než potrebné byť niekedy aj sám, vrátiť sa späť k sebe, urovnať si myšlienky, priority. A príde to, keď to má prísť. Nevyhľadávam to, ale ani sa tomu nevyhýbam,“ zverila sa exfarmárka Stanka na svojom Instagrame.

Stanka
zdroj: Instagram/iamsatanka

Možno tak prehovorila do duše viacerým svojim fanúšičkám. A tie ruky patrili kamarátke.

Zdroj: Instagram/iamsatanka

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News