Bývalý účastník Farmy

Na vlastnej koži prežil to, čo je pre mnohých nočnou morou. Pred troma dňami sa v obci Zázrivá na Orave odohrala tragédia. V noci totiž došlo k obrovskému požiaru, pri ktorom zhorela chalupa, kde sa nachádzal aj jej majiteľ. Ten utrpel vážne poranenie. Ako informovala Markíza, ide o bývalého účastníka Farmy.

V ôsmej sérii Farmy spoznali diváci aj posla dobrých a zlých správ. Ním bol Ondrej Borončo, ktorému spomínaný drevený dom patril. V danej nehnuteľnosti ponúkal aj ubytovanie pre svojich hostí a v čase vypuknutia požiaru bol na mieste. Nevyhol sa tak rozsiahlym popáleninám po celom tele.

Posol Ondrej
zdroj: Facebook/Ondrej Borončo

Bývalý účastník Farmy sa ozval z nemocnice

Ďakujem všetkým za podporu. Žijem a to je hlavné, dom zhorel celý, úspory a všetky veci. Ale život ide ďalej,“ napísal k dvom fotkám bývalý účastník Farmy. Na jednej leží na nemocničnom lôžku, pričom je celý obviazaný v sterilných obväzoch, na druhej je vidno nočný požiar a plamene, ktoré zachvátili jeho dom.

Už je aj jasné, na akú sumu sa vyšplhali škody na jeho rokmi budovanom majetku.

Dakujeme vsetkym za podporu ,zijem a to je hlavne ,dom zhorel cely ,uspory a vsetky veci .Ale zivot ide dalej ❤️

Posted by Ondrej Borončo on Tuesday, November 22, 2022

„Pri požiari bola zranená jedna osoba, ktorá utrpela popáleniny rúk. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená v sume 400 000 eur,“ znie stanovisko Prezídia HaZZ.

Dňa 20.11.2022 o 21.53 h bol ohlásený požiar chaty v katastri obce Zázrivá, okres Dolný Kubín. Zasahovali príslušníci…

Posted by Michal Podstavek on Monday, November 21, 2022

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News